کد خبر: 6400
16/01/01 - 11:14 ب.ظ

امام جمعه رضوانشهر گفت: حجاب یک نماد تاثیر گذار در اسلام است و بنا به فتوای علما حجاب از ضروریات دین است.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از پایگاه خبری تحلیلی رضوان خبر ، حجت الاسلام و المسلمین هادی حبیبی در خطبه های نماز جمعه رضوانشهر اظهار داشت: ملت مسلمان ایران باید از آخوند های انگلیسی که خود را شیعه انگلیسی و افراطیون وهابی که خود را خلیفه مسلمین می خوانند بپرهیزند .

وی در ادامه گفت : تحریم های جدید آمریکا بر علیه ایران در مورد آزمایش موشکی ایران نقض آشکار برجام است و طرف های آمریکایی در پسا برجام دبه در آورده اند که حضرت آقا در این مورد فرمودند: این یک تحریم احمقانه بوده است و رئیس جمهور محترم نیز طی نامه ای به وزارت دفاع خواستار پیشرفت بیشتر و دقیق تر در تکنولوژی موشکی شده است .

وی در ادامه در مورد کشف حجاب توسط رضا خان در ایران گفت : دشمنان اسلام دنبال مبارزه با اسلام بودند یکی از مواردی که دشمنان سالها به دنبال آن هستند حجاب است ، دنبال برهم زدن آن از طریق ماهواره ها و شبکه های اجتماعی است که دنبال اسلام زدایی و اسلام هراسی هستند .

حبیبی در ادامه افزود: حجاب یک نماد تاثیر گذار در اسلام است و بنا به فتوای علما حجاب از ضروریات دین است و اگر کسانی به عمد در صدد کشف حجاب باشند مرتد شناخته می شوند و حکم شرعی مرتد اعدام می باشد.

امام جمعه رضوانشهر در ادامه گفت : مدیریت عفاف و حجاب در منزل بر عهد مرد است .

وی در مورد انتخابات گفت : انتخابات امسال از حساسیت بالایی برخوردار است و ثبت نام بالای کاندیدها از این جهت برای نظام خوب است ،چون در کشورهای دیگر دیکتاتوری حزبی حاکم است و این نشان دهنده دموکراسی در ایران است

وی همچنین گفت : افراد باید مواظب باشند که مورد دستبرد سود جویان و دشمنان برای به نتیجه رساندن اهداف شوم خود واقع نشوند .

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32