جانشین خواهران ناحیه بسیج دانشجویی خراسان رضوی:

ترویج فرهنگ عفاف و حجاب را دنبال می کنیم

کد خبر: 617
15/04/15 - 10:13 ق.ظ

اسحاقی بیان کرد: در قسمت خواهران ناحیه بسیج دانشجویی خراسان رضوی با جدیت مبحث عفاف و حجاب در دانشگاه‌ها را دنبال خواهیم کرد.

ترویج فرهنگ عفاف و حجاب
به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از دانشجو، بی بی کبری اسحاقی امروز در جمع خبرنگاران در نشست خبری «تبیین برنامه‌های بسیج دانشجویی در سالی که گذشت و اعلام برنامه‌های این مجموعه در سال ۹۴» در اتاق جلسات این سازمان با بیان این نکته که برنامه ترویج فرهنگ عفاف و حجاب را در دانشگاه‌ها دنبال می‌کنیم گفت: حلقه‌های صالحین حلقه اتصال ما با دانشجویان در بحث عفاف و حجاب است.

 وی ادامه داد: فرهنگ سازی جهت ایجاد ازدواج آسان از دیگر برنامه‌های واحد خواهران خواهد بود و افزایش شادی و نشاط دانشجویان درکنار توجه به مسئله افزایش نسل را نیز در میان زنان  دنبال خواهیم کرد.

اسحاقی ایجاد کانون تربیت بدنی خواهران ناحیه بسیج دانشجویی را در راستای بالا بردن شادی و نشاط در میان این قشر دانست و افزود: در حال حاضر نیز اعزام تیم تکواندوی خواهران به تهران جهت حضور در مسابقات را دنبال می‌کنیم.

 جانشین خواهران ناحیه بسیج دانشجویی خراسان رضوی به اهمیت وجود کانون مطالعاتی زنان و خانواده اشاره و افزود: با همکاری بسیج اساتید، طلاب و جامعه زنان با جدیت بر روی این موضوع کار می‌کنیم.

 وی به برگزاری برنامه‌های مخصوص میلاد حضرت زهرا(س) در هفته اخیر در دانشگاه‌های استان اشاره و در پایان بیان داشت: توانمند سازی مهارتی، و بصیرتی نیروهای کادر ناحیه بسیج دانشجویی خواهران را با جدیت دنبال می‌کنیم.

 

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32