کد خبر: 613
15/04/15 - 9:59 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از ایرنا، سرهنگ دوم پاسدار رضا فاطمیان روز سه شنبه در آیین تجلیل از بسیجیان خواهر تنگستان افزود: زنان و بانوان پر افتخار ایران اسلامی با الگو قرار دادن رفتار فاطمی، در عملی کردن سیره آن حضرت و بسط و گسترش آن در جامعه و تبیین حقوق و […]

رفتار فاطمی
به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از ایرنا، سرهنگ دوم پاسدار رضا فاطمیان روز سه شنبه در آیین تجلیل از بسیجیان خواهر تنگستان افزود: زنان و بانوان پر افتخار ایران اسلامی با الگو قرار دادن رفتار فاطمی، در عملی کردن سیره آن حضرت و بسط و گسترش آن در جامعه و تبیین حقوق و نقش زنان در جامعه اسلامی تلاش کنند.

فاطمیان بیان کرد: متاسفانه امروز در جهان لیبرالیستی غرب با دید اومانیستی که به خلقت انسان می شود به زن به عنوان کالایی مصرفی می نگرند و ارزش و منزلت این مخلوق خدایی را در پای تبلیغات تجاری و اقتصادی به باد فنا می دهند.

جانشین فرمانده سپاه تنگستان تاکید کرد: غرب و دنیای سرمایه داری زن را برای کسب سرمایه بیشتر می خواهد و هرچه توان دارد برای بزک کردن و به ویترین گذاشتن آن تلاش می کند.

وی گفت: اسلام و نظام الهی به زن به عنوان مخلوق الهی می نگرد که تداوم بقاء نسل و ارتقای معنویت و آرامش روحی و روانی خانواده و تربیت انسان ها برای رسیدن به قرب الی الله تنها با وجود وی امکان پذیر است.

فاطمیان عنوان کرد: اسلام عزت و شوکت زن را در چارچوب حقوق حقه او بر اساس آموزه های شرعی و دینی تعریف می کند و به زن به عنوان مکمل مرد و یکی از دو ستون بقای نسل با همه لطایف آن می نگرد و او را مخلوقی از بهترین آفریدگان الهی می داند.

انتهای پیام /

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32