کد خبر: 6027
15/12/10 - 10:42 ق.ظ

هر بار که می خواستیم گامی محکم برای حجاب و مقابله با ابلیس برداریم یا آن را ادامه بدهیم ، شیطان صفتان با تحریک شیطان، یا اصل گام برداشتن ما را غیر شرعی یا غیر لازم دانستد یا اینکه اجرای آن را به صلاح ندانستد و ما را به تساهل و تسامح فرا خواندند ما نیز از ترس هیاهو یا از دست دان آرای دوستان شیطان از اجرای فرامین الهی دست برداشتیم و بی تفاوت ماندیم اما تا کی و تا کجا ؟!

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از گلستان ما، آیت الله قدمی یکی از علمای به نام استان گلستان و حافظ کل قرآن کریم طی یادداشتی نوشت: خدای حکیم همزمان با آفرینش انسان، قانون را تدوین کرد و آن را با نخستین پیامبر – که پدر بزرگوار بشریت بود – فرستاد .

بی شک یکی از مهمترین قوانینی که از ابتدای آفرینش برای سعادت بشریت فرستاده شد، قانون حجاب است و این نشانه ی اهمیت این قانون است که خدای عالم بر اجرای آن اصرار داشت و دارد.

بی حجابی و برهنگی سر لوحه کار ابلیس است
در مقابل ، دشمن خدا یعنی ابلیس بی حجابی را در سر لوحه کار خود قرار داد و از ابتدا به دنبال برهنگی انسان بود چون او خوب می دانست که کلید فساد و فحشاءدر برهنگی و بی حجابی است.

بر اساس همین واقعیت است که حضرت آدم و حوا (ع) به محض اینکه از درخت ممنوعه تناول کردند خود را بی پوشش دیدند و فورا اقدام به پوشش خود کردند. (اعراف/۲۲) و باز هم بر همین اساس است که فلسفه فریب شیطان، کشف عورت آدم و حوا بود. (اعراف/۲۰)

و خدای متعال بعد از این اتفاقات تلخ به فرزندان آدم نیز هشدار می دهد که ای فرزندان آدم، شیطان شما را فریب ندهد همانگونه که والدین شما را فریب داد و آنها را برهنه ساخت (اعراف/۲۶)

دنیای غرب یک روزه به این درجه از مقام حیوانیت نرسیده است
علاوه بر اینکه حرکت به سمت برهنگی یک امر شیطانی است، باید به این نکته نیز توجه کنیم بی حجابی حد و مرزی را نمی شناسد شاهد این مطلب دنیای غرب است که برهنگی در ملأ عام برای آنها به یک امری عادی تبدیل شد آنها بی شرمی را به جایی رسانند که خود را در حضور میلیاردها انسان برهنه می کنند و هر کاری دیگری که تصور آن برای اجداد همین انسان های متجدد امکان نداشت انجام می دهند.

آنها قطعا یک روزه به این درجه از مقام حیوانیت نرسیده اند بلکه سیاست گام به گام را که یک سیاست شیطانی است طی کرده اند. (بقره/۱۶۸)

بی تفاوت ماندیم اما تا کی و تا کجا ؟
باید برای مقابله با سیاست گام به گام شیطان، سیاست گام به گام را در پیش گرفت و جلوی هر گامی را که بر می دارند ایستاد. سیاستی که از دیر باز باید شروع می شد و می بایست جلوی آن می ایستادیم کاری را که ما نکردیم و شیطان گامهایش را برداشت و جلو و جلوتر آمد.

امروز ما تازه باید جلوی گامهای بایستیم که اگر قبلا می ایستادیم امروز جلوتر بودیم و اگر امروز نیاستیم باز هم عقب خواهیم ماند.

اما چرا ما گام بر نداشتیم ؟!

نباید از ترس هیاهو یا از دست دادن آراء از اجرای فرامین الهی دست برداریم
قطعا گام برداشتیم ولی هر بار که می خواستیم گامی محکم برداریم یا آن را ادامه بدهیم، شیطان صفتان با تحریک شیطان، یا اصل گام برداشتن ما را غیر شرعی یا غیر لازم دانستد یا اینکه اجرای آن را به صلاح ندانستد و ما را به تساهل و تسامح فرا خواندند ما نیز از ترس هیاهو یا از دست دان آرای دوستان شیطان از اجرای فرامین الهی دست برداشتیم و بی تفاوت ماندیم اما تا کی و تا کجا ؟!

انتهای پیام/

 

 

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32