کد خبر: 5967
15/12/06 - 7:01 ق.ظ

آیت الله مظاهری از مراجع عظام تقلید و رئیس حوزه علمیه اصفهان گفت: وظیفه شرعی همه دستگاه های اجرایی کمک به پلیس در مبارزه با ناهنجاری های اخلاقی است.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از ایرنا، آیت الله حسین مظاهری در دیدار با سردار اشتری، فرمانده نیروی انتظامی با حمایت از طرح برخورد با مزاحمان نوامیس و کشف حجاب در خودروها، کمک به پلیس در این طرح را وظیفه شرعی همه دستگاه ها بیان کرد.

وی اظهارکرد: امروز کار در نیروی انتظامی از آن جهت که تامین امنیت کشور را بر عهده دارد، یکی از حساس ترین و مهم ترین مشاغل به شمار می آید.

این مرجع تقلید افزود: اگر یک شبانه روز نیروی انتظامی در کشور نباشد همه جا را بی نظمی و هرج و مرج فرا می گیرد از این نظر به حساسیت شغل این نیرو پی می بریم و همه مردم و مسئولان باید قدردان زحمات این نیرو باشند.

آیت الله مظاهری با تقدیر از موضع فرمانده نیروی انتظامی در برخورد قاطع با مزاحمان نوامیس مردم و کشف حجاب در خودروها، گفت: هرچند که این کار بسیار مشکل است اما نیروی انتظامی باید به وظیفه شرعی خود عمل کند و از انتقادها هم نهراسد.

رئیس حوزه عملیه اصفهان با بیان اینکه مقابله با ناهنجاری های اخلاقی فقط کار نیروی انتظامی نیست، افزود: امروز وظیفه شرعی همه دستگاه ها این است که به کمک پلیس بیایند و دست به دست هم بدهند تا ناهنجاری های اخلاقی و اجتماعی از جامعه امام زمان (عج) برچیده شود.

فرمانده نیروی انتظامی نیز در این دیدار با تشکر از حمایت مراجع عظام تقلید، علما، رئیس قوه قضائیه، نمایندگان مجلس و ائمه جمعه سراسر کشور از طرح برخورد با ناهنجاری های اخلاقی و اجتماعی ناجا، گفت: در این طرح سعی شده است تا برخورد با هنجارشکنان توام با رعایت مسائل قانونی، شرعی، ادب و رافت اسلامی انجام شود.

سردار حسین اشتری افزود: به همه ماموران راهور دستور داده شد تا با رانندگان و سرنشینان متخلف خودروها برخورد قاطع و خودروی متخلفان توقیف شود.

وی با اشاره به اینکه این طرح از حدود یک ماه قبل آغاز شده است، اظهار کرد: اجرای این طرح نتایج بسیار مطلوبی به همراه داشته و وضعیت خوبی در سطح جامعه حاکم شده است.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32