کد خبر: 5948
15/12/06 - 2:45 ب.ظ

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان در حوزه برنامه های ١١ گانه عفاف و حجاب از میان ۶٨ دستگاه ارزیابی شده در استان حائز رتبه سوم شد.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، عملکرد دستگاه های اجرایی استان در دو حوزه صیانت از حقوق شهروندان و عفاف و حجاب توسط اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گیلان ارزیابی و طی نامه ای توسط رنجکش مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری به مدیران دستگاه ها ابلاغ شد.

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان در این ارزیابی که مربوط به بازه زمانی سال ٩٣ می باشد در حوزه برنامه های ١٢گانه حقوق شهروندی موفق به کسب امتیاز ٩٢ از ١٠٠ شد که از میان ۶٨ دستگاه ارزیابی شده در رتبه پنجم قرار دارد.

این اداره کل در حوزه برنامه های ١١گانه عفاف و حجاب نیز با کسب امتیاز ٩۵ از ١٠٠ در میان ۶٨ دستگاه ارزیابی شده در استان حائز رتبه سوم شد.

در پایان نامه ابلاغی مذکور به مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان آمده است: با توجه به منویات مقام معظم رهبری، تأکیدات رییس جمهور محترم و دغدغه سایر مسوولین نظام مبنی بر خدمات رسانی مطلوب به مردم و ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه و نیز تحقق اصول و سیاست های فرهنگی، عدالت اجتماعی و اهداف دولت تدبیر و امید، از اهتمام جنابعالی و همکاران آن اداره کل برای رسیدن به این امر مهم صمیمانه تقدیر و تشکر نموده و توفیقات روزافزون شما را ازدرگاه ایزد منان مسئلت می نمایم.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32