کد خبر: 5740
15/11/28 - 5:20 ب.ظ

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به آثار نشر فرهنگ حجاب و عفاف در جامعه گفت: مسئله عفاف و حجاب که مورد تاکید قرآن است نقش بسیار عظیمی در سلامت فرد و جامعه دارد و سبب تقرب انسان به خداوند می‌شود و راه‌های نفوذ شیطان‌های انسی و جنی را گرفته و از کشیده شدن جامعه به فساد جلوگیری می‌کند.

آیت الله محمود رجبی در گفت و گو با پایگاه خبری حجاب، با اشاره به  اهمیت نشر فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه اظهار داشت: عفاف و حجاب یکی از اصول مسلم اسلام و از ضروریات این دین است و در آیات قرآن نیز به صراحت مطرح شده است.
 

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه با اشاره به اقدامات صورت گرفته دشمنان جهت تخریب فرهنگ عفاف و حجاب افزود: گاهی برخی افراد تلاش می‌کنند تا این دستور اسلام را دچار شبهه کنند که اقدام آن‌ها شیطانی است و برای انحراف در جامعه صورت می‌گیرد که نیازمند برخورد با این مسئله هستیم.

استاد حوزه علمیه با بیان این که از نظر بین المللی و استکبار ستیزی مسئله عفاف و حجاب نقش اساسی و مهمی دارد، بیان کرد: دشمنان ما نسبت به کمرنگ جلوه دادن حجاب برنامه ریزی جدی دارند و در فضای دانشگاهی و عمومی جامعه و در تحلیل‌هایی که انجام می‌دهند بر این موضوع تاکید دارند که برای دوری جامعه ایرانی از ارزش‌ها باید دست به کمرنگ زدن  فرهنگ حجاب بزنند.

قائم مقام موسسه امام خمینی(ره)  با اشاره به آثار نشر فرهنگ حجاب و عفاف در جامعه عنوان کرد: مسئله عفاف و حجاب که مورد تاکید قرآن است نقش بسیار عظیمی در سلامت فرد و جامعه دارد و سبب تقرب انسان به خداوند می‌شود و راه‌های نفوذ شیطان‌های انسی و جنی را گرفته و از کشیده شدن جامعه به فساد جلوگیری می‌کند.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32