کد خبر: 5730
15/11/28 - 1:50 ب.ظ

  به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی، حضرت آیت الله شهرستانی ضمن تأکید بر حجاب بانوان به شیوه سنتی بیان داشت:از ترویج حجاب سنتی بانوان هرگز غفلت نورزید. در آموزش و فرهنگ سازی حجاب، حفظ حریم محرم و نامحرم و ارتباط با مخاطب همیشه مد نظر شما باشد و از اساتید و مربیان […]

 

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی، حضرت آیت الله شهرستانی ضمن تأکید بر حجاب بانوان به شیوه سنتی بیان داشت:
از ترویج حجاب سنتی بانوان هرگز غفلت نورزید. در آموزش و فرهنگ سازی حجاب، حفظ حریم محرم و نامحرم و ارتباط با مخاطب همیشه مد نظر شما باشد و از اساتید و مربیان زن برای بانوان و از کارشناسان مرد برای آموزش و تربیت مردان استفاده گردد.

 

حجت الاسلام ابراهیم پور با حضور در دفتر حضرت آیت الله شهرستانی ضمن ارائه گزارش فعالیتهای مرکز، به حضور فرهیختگان کشورهای مختلف اشاره کرد و گفت: فرهنگیان و فرهیختگانی از کشورهای مختلف مانند انگلیس، روسیه، آذربایجان، عربستان، بحرین، هند و نیجریه با هماهنگی جامعه المصطفی با برنامه های مدون حجاب آشنا می شوند و سعی در اجرای آن و تبیین افکار اجتماعی در پاسخ به شبهات حجاب دارند.

مدیر مرکز حجاب ریحانه النبی همچنین از برگزاری کارگاه های آموزشی حجاب با رویکرد تربیت مبلغ حجاب خبر داد و افزود:
هدف از برگزاری کارگاه حجاب، آموزش معلمین مدارس، اساتید دانشگاه و بسیجیان در حیطه پاسخگویی به مسائل حجاب و توانمندسازی ایشان در پاسخ به شبهات و ایجاد ارتباط صحیح و منطقی در برخورد با معضلات می باشد.

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32