کد خبر: 5666
15/11/23 - 9:11 ق.ظ

آیت الله سید محمد علی علوی گرگانی از استادان برجسته حوزه علمیه قم گفت: خدمت پلیس نسبت به جامعه درباره عفاف و حجاب خدمت به همه ملت است و این تامین کننده امنیت، عزت و شرافت خانواده هاست.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از پایگاه خبری پلیس، وی در دیدار فرمانده انتظامی قم، با بیان اینکه یکی از مطالبی که تذکرش واجب است مساله عفاف و حجاب است، افزود: نفس بشر می خواهد همیشه آزاد باشد و اگر جامعه یک لحظه رها شود به باد می رود و انسان زیان می بیند.
آیت الله علوی گرگانی با بیان اینکه دشمنان از راه عفاف و حجاب می خواهند بر ما غالب شوند، تصریح کرد: نمونه آن اندلس بود که مسلمانان چقدر ضربه خوردند.
وی گفت: بی عفتی یکی از عوامل مهم دشمن است که اگر بخواهد یک کشور و جمعیتی را به هم بریزد از همین راه است و زن ها را بی حجاب می کند و نباید فریضه امر به معروف و نهی از منکر کاهش یابد.
وی افزود: نتیجه اینکه هر کسی فریضه امر به معروف و نهی از منکر را کوچک بشمارد زیاد شدن ظلم، تجاوز و بی عفتی است و امنیت از بین می رود.
آیت الله علوی گرگانی با بیان اینکه بی عفتی مانند روزنه یک کشتی همه را غرق می کند، تصریح کرد: باید جلو بی عفتی گرفته شود تا همه با امنیت کامل به سعادت برساند.

 دشمنان به دنبال حریم شکنی و حرمت شکنی هستند
فرمانده انتظامی قم نیز در ابتدای این دیدار با بیان اینکه کار پلیس سخت و طاقت فرساست؛ فضای جامعه را دینی، انقلابی و اسلامی دانست و تاکید کرد: پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی همه دستگاه ها از جمله پلیس باید آداب، رفتار و عملکردهایش انقلابی، دینی و اسلامی باشد.
سردار کاظم مجتبایی با اشاره به اینکه انتظارات به حق مردم نیز این است که پلیس رفتار، عملکردها و تصمیماتش بر اساس آموزه ها و منطبق بر دستورات دینی باشد، گفت: همه باید بر این مدار حرکت کنند و نمی توانند از آن تخلف داشته باشند و از طرفی دشمنان نظام و انقلاب این را بر نمی تابند و به اشکال مختلف مسائل و هدف هایی را دنبال کرده، اما همواره ناکام می مانند.
وی با بیان اینکه دشمنان به دنبال حریم شکنی و حرمت شکنی هستند، افزود: آن ها می خواهند با تمدید و تکرار رفتارهای هنجارشکنانه مثل بدحجابی آن را در سطح جامعه نهادینه کنند و ما را به قبل از انقلاب برگردانند ولی پلیس الحمدالله هوشیار است.
وی با بیان اینکه پلیس در صحنه است و اجازه نمی دهد که برخی از افراد هنجارشکنی کنند، تاکید کرد: پلیس محکم و استوار برای دفاع از ارزش ها و حریم های دینی و انقلابی به خصوص موضوع حجاب و عفاف در سطح جامعه آماده است.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32