کد خبر: 5656
15/11/20 - 10:51 ب.ظ

امام جمعه ملکان بر ضرورت عزم ملی برای برخورد با بدحجابی تاکید کرد .

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از ایرنا ، حجت الاسلام حافظ زمانی در نماز جمعه این هفته ، به مسئله بدحجابی در جامعه اشاره کرد و گفت : مبارزه با بدحجابی باید از دستگاههای دولتی آغاز شود.
وی گفت: موضوع حجاب باید ابتدا در خانواده دولت به اجرا در بیاید تا مردم ببیند که دولت هم از خود حرکتی نشان داده است.
حجت الاسلام زمانی افزود: با مقاله ، کتاب و قلم زنی نمی توان در موضع حجاب کاری انجام داد، باید همه دستگاهها وارد میدان شوند و برای این موضوع کاری انجام دهند.
وی با بیان این که اراده جدی در موضوع حجاب دیده نمی شود، افزود: امروز در جاهای مختلف کشور از فرودگاه گرفته تا خیابان ها، اوضاع حجاب نامناسب است و اگرنیروی انتظامی هم بخواهد وارد عرصه شود و با این مسئله برخورد نمایند، بعضی ها می گویند کار نیروی انتظامی امر به معروف و نهی از منکر نیست این دستگاه وظایف دیگری دارد.
امام جمعه ملکان گفت: قوانینی باید در مورد حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر تصویب شود.
حجت الاسلام زمانی افزود: دولت باید به درد جامعه گوش کند و به خواسته های مردم توجه کند خواسته های مردم این است که بدحجابی از بین برود، مردم ، بدحجابی را نمی خواهند، باید با بدحجابی در دستگاه های دولتی مبارزه شود.
وی همچنین با اشاره به اربعین امسال، برلزوم باشکوه تر شدن این مراسم تاکید کرد واظهار داشت: حضور میلیونی مردم دراربعین سالار وسرور شهیدان امام حسین مشتی محکمی بر دهان استکبار جهانی وهابیت کافر وملحد است وهمچنین این حضور حماسی می تواند جواب دندان شکنی بر گروه تروریستی و صهیونیستی داعش باشد.
شهرستان ملکان با ۱۱۰هزار نفر جمعیت در فاصله ۱۵۵ کیلومتری تبریز مرکز استان آذربایجان شرقی واقع شده است.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32