کد خبر: 5519
15/11/14 - 12:37 ب.ظ

توسعه فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه نیازمند فرهنگ سازی است که این مهم باید از دوران کودکی مورد توجه قرار گیرد و آموزش های لازم در این خصوص ارائه شود.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از ایکنا، حجت الاسلام سجاد زینعلی، امام جمعه موقت سمیرم روز گذشته در خطبه های نمازجمعه سمیرم، اظهارکرد: این امنیت، نعمت بزرگی است که باید با ولایتمداری و تبعیت از مقام معظم رهبری قدردان آن بود.

وی در ادامه با اشاره به سخنان اخیر مقام معظم رهبری در خصوص دانشگاه ها، افزود: مسئولان دانشگاه ها باید بیش از گذشته به رهنمودهای رهبرمعظم انقلاب توجه داشته باشند.

امام جمعه موقت سمیرم بیان کرد: مسئولان دانشگاه ها باید شرایط لازم را برای افزایش بصیرت دینی و سیاسی دانشجویان فراهم کنند تا دانشجویان نیز در مسیر لغزش قرار نگیرند.

حجت الاسلام زینعلی در ادامه با اشاره به اهمیت فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه، خاطرنشان کرد: اکنون استکبار به دنبال این است که به فرهنگ عفاف وحجاب در سطح جامعه آسیب وارد کند.

وی افزود: توسعه فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه نیازمند فرهنگ سازی است که این مهم باید از دوران کودکی مورد توجه قرار گیرد و آموزش های لازم در این خصوص ارائه شود.

 

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32