کد خبر: 5410
15/11/10 - 11:38 ب.ظ

دولت باید پاسخ دهد که چرا در اجرای این قانون تعلل می شود و وقتی صحبت از اجرای این قانون می شود بحث های دیگر را پیش می کشد.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از خبرگزاری بسیج، مراد هاشم زهی نماینده مردم خراسان جنوبی گفت: متاسفانه در برخورد با بی حجابی و ناهنجاری های اجتماعی برخورد قانونی و جدی نداشته ایم.

وی افزود: برای اینکه قوانین عفاف و حجاب در سطح کشور اجرا و زمینه اجرایی شدن آن فراهم شود دولتمردان باید همکاری لازم را داشته باشند.

هاشم زهی  با اشاره به اینکه خود دولتمردان مخصوصا مسوولین و متولیان فرهنگی باید پاسخ دهند که چرا در اجرای این قانون تعلل می شود خاطر نشان کرد: وقتی صحبت از اجرای این قانون می شود بحث های دیگر را پیش می کشند.

هاشم زهی در ادامه با اشاره به اینکه از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی برخورد با نا هنجاری های اجتماعی در دستور کار دولت و متولیان امر بوده افزود: اما آنطور که قانون گذار قانون را وضع می کند و انتظار اجرایی شدن آن را دارد که اجراشود کمتر شاهدش هستیم.

وی در پایان تصریح کرد: در حال حاضر در دولت فعلی هم به همین  شکل است و در عمل توجیهاتی را می آورند که قابل قبول نیست و باعث کم رنگ شدن اجرای قانون عفاف و حجاب شده است.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32