کد خبر: 5379
15/11/09 - 11:30 ب.ظ

کارشناس مسائل اجتماعی گفت: صدا و سیما در ترویج حجاب و عفاف نقش جدی دارد و باید در تولید برنامه های سازنده گام های موثری توسط این سازمان برداشته شود.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل ازخبرگزاری بسیج ، جواد محمدی بدحجابی را یک معضل فرهنگی دانست و اظهار داشت: ترویج فرهنگ بد حجابی و برهنگی از معضلاتی است که بر نظام جمهوری اسلامی ایران ضربه می زند.

وی افزود: حجاب مسئله ای عمومی است چراکه در جامعه و اجتماع می باشد که افراد ملزم به رعایت حجاب هستند و رعایت این موضوع نیز شامل تمامی افراد جامعه چه زن و چه مرد می شود.

این کارشناس مسایل اجتماعی حجاب و عفاف را دو ارزش در جامعه بشری دانست و عنوان کرد: دشمنان اسلام در تلاش هستند تا حجاب را به عنوان یک محدودیت برای حضور در اجتماع نشان دهند اما حقیقت این است که با حجاب کامل می توان در جامعه فعالیت داشت.

وی د  ادامه گفت: حجاب از جمله مساولی است که نه تنها در دین اسلام بلکه از نظر مقام معظم رهبری و سایر علما نیز از اهمیت بسیاری برخوردار است.

محمدی در پایان به نقش صدا و سیما اشاره کرد و گفت: صدا و سیما در ترویج حجاب و عفاف نقش جدی دارد و باید در تولید برنامه های سازنده گام های موثری توسط این سازمان برداشته شود.

 

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32