کد خبر: 5377
15/11/09 - 10:30 ب.ظ

مسئول خواهران بسیج دانشگاه یزد با اشاره به وضعیت نابسامان در زمینه فرهنگی و حجاب در دانشگاه اسلامی و در شهر دارالعباده یزد خواستار نظارت مسئولین استان بر بحث حجاب شد.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از خبرگزاری بسیج، بروجردی، در نشستی با حضور آیت‌الله ناصری، امام جمعه استان یزد، گفت: در دانشگاه اسلامی و در شهر دارالعباده یزد وضعیت نابسامانی در زمینه فرهنگی و حجاب داریم.

مسئول واحد خواهران بسیج دانشجویی دانشگاه یزد با اشاره به بحث حجاب و قوانین آن و حضور حراست در این مقوله عدم وجود مجری برای این قانون را تذکرداد و خواستارنظارت مسئولین استان در بحث حجاب در دانشگاه شد.

وی افزود: در دانشگاه اسلامی، که باید به نیروهای ارزشی توجه شود، شاهد عدم توجه به آن‌ها و بعضا توجه به دانشجویانی هستیم که در قالب برنامه‌های مختلف ترغیب به سیاسی‌کاری در دانشگاه می‌شوند.

بروجردی تصریح کرد: افرادی در دانشگاه دعوت می‌شوند که موضع مشخص نسبت به فتنه ندارند ولی برای دعوت از اساتید ارزشی سازوکار مناسبی نیست و دشواری زیادی هم وجوددارد.

وی در ادامه با انتقاد از محدودکردن بودجه تشکل‌های انقلابی برای انجام کارهای فرهنگی تصریح‌کرد: کارشکنی‌های مختلفی مقابل نیروهای انقلابی انجام می‌شود.

بروجردی با اشاره به شرایط حساس کنونی در جنگ نرم بر لزوم وحدت حوزه و دانشگاه تاکیدکرد و افزود: امروز جوانان بیشتر از هرزمان نیازمند ارتباط با علما هستند و بیش از هرزمان نیاز به وحدت نیروهای ارزشی حس‌می‌شود.

وی در پایان با اشاره به شرایط آینده و نیز شرایط فرهنگی کنونی خواستار وحدت هرچه بیشتر دانشگاهیان انقلابی شد و عنوان‌کرد: شما به عنوان یک محور این حرکت را انجام‌دهید تا این تجمع نیروها اتفاق‌بیفتد و صدای این‌ها به گوش برسد.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32