کد خبر: 5277
15/11/06 - 6:10 ب.ظ

علی ملازاده معاون قائم مقام وزیرکشور در بازرسی ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی با بیان اینکه یکی از مهم‌ترین عامل رفع مشکلات استان و کشور استفاده از موسسات مردمی است، گفت: ظرفیت موسسات مردم نهاد در راستای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب بکارگیری شود.

علی مولازاده در جلسه ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی استان البرز که پیش از ظهر روز پنجشنبه ۱۴ آبان در سالن شهدای دولت استانداری البرز برگزار شد، اظهار داشت: ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی چندسالی است که در کشور فعالیت خود را آغاز کرده است.

وی با بیان اینکه امید است فعالیت این ستاد روز به روز در کشور ارتقا و افزایش پیدا کند، افزود: تا کنون ۴۰ دستگاه اجرایی از ستاد وزارت‌خانه ارزیابی شده‌اند همچنین باید این نکته مد نظر قرار گیرد که فعالیت این ستاد در دو حوزه ترویج عفاف و حجاب و صیانت از حقوق شهروندی به طوری جدی در حال فعالیت است.

جانشین رئیس بازرسی ستاد صیانت ازحقوق شهروندی وزارت کشور با تاکید براینکه در این بخش مبنای کار مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی است، خاطرنشان کرد: برای ۲۴ دستگاه بیش از ۳۱۰ بند تکلیف مشخص شده است که بیشترین وظایف و تکالیف به دستگاه صدا و سیما باز می‌گردد.

وی با اشاره به اینکه به طور قطع با کاهش تخلفات اداری خروجی رضایتمندی مردم افزایش می‌یابد، تصریح کرد: صیانت از حقوق شهروندی در دستور کار دستگاه‌های اجرایی است که باید ارتقاء پیدا کند.

وی با بیان اینکه این دو موضوع مهم همواره دغدغه مقام معظم رهبری بوده است و نسبت به این امر ضروری همواره مطالب ارزنده‌ای را بیان کرده‌اند، گفت: طبق دستورات و فرمایشات ایشان این مباحث مهم باید در برنامه ششم توسعه کشور دیده شود.

ملازاده با اشاره به اینکه استان البرز در این بخش از ظرفیت و پتانسیل‌ بالایی برخودار است، بیان کرد: امید است با استفاده از این ظرفیت و توان بالا، رضایتمندی مردم و ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در البرز افزایش یابد.

معاون قائم مقام وزیر کشور در بازرسی ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی گفت: با استفاده از ظرفیت موسسات مردم نهاد و سازمان‌های مردمی می‌توان در راستای ارتقا ترویج فرهنگ عفاف و حجاب قدم‌های موثری برداشت از این رو باید این امر اجرایی شود.

وی با تاکید بر اینکه یکی از مهم‌ترین عامل رفع مشکلات استان و کشور استفاده از موسسات مردمی است، اظهار داشت:باید موسسات مردمی در سطح کشور تقویت شود.

جانشین رئیس بازرسی ستاد صیانت از حقوق شهروندی وزارت کشور با تشکر و قدرانی از زحمات مدیرکل امور اجتماعی استانداری البرز و با بیان این مطلب که وی جزء ۱۰ مدیر برتر حوزه خود در سطح کشور است، عنوان کرد: اجرای مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی حکم قانون را دارد از طرفی ترویج فرهنگ عفاف و حجاب بدون آموزش میسر نمی‌شود.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32