مسئول پشتیبانی طرح ملی حجاب ریحانةالنبی آذربایجان غربی خبر داد

اجرای طرح حجاب مدارس برای هشتمین سال در آذربایجان غربی

کد خبر: 5196
15/11/03 - 11:30 ب.ظ

مسئول پشتیبانی طرح ملی حجاب ریحانهالنبی آذربایجان غربی گفت: طرح حجاب مدارس برای هشتمین سال متوالی در مناطق مختلف آذربایجان غربی اجرا می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از فارس،حجت‌الاسلام میریحیی میرفتحی‌زاده، اظهار داشت: طرح حجاب مدارس برای هشتمین سال متوالی در آذربایجان غربی امسال برگزار می‌شود، که امیدوار هستیم این سری اقدامات منشاء برکات در حوزه فرهنگ شود.

وی با اشاره به اینکه در راستای نهادینه‌سازی فرهنگ عفاف و حجاب بین اقشار مختلف مردم به ویژه بین دانش آموزان و خانواد‌ه‌ها طرح مورد اشاره در استان اجرا می‌شود، اضافه کرد: امسال طرح حجاب مدارس برای هشتمین سال متوالی در آذربایجان غربی اجرا می‌شود.

این مسئول با اشاره به اینکه افتتاحیه این طرح روز دوشنبه ساعت ۱۰ صبح در دبستان ستایش ارومیه با حضور مسئولان، دانش‌آموزان و اولیای مدارس برگزار خواهد شد، افزود: این سری اقدامات با هدف غنی‌سازی فرهنگ عمومی به مرحله اجرا گذاشته‌می‌شود.

مسئول پشتیبانی طرح ملی حجاب ریحانهالنبی آذربایجان غربی با اظهار اینکه اجرای طرح مورد اشاره کماکان و با جدیت مضاعف در استان ادامه پیدا می‌کند، اضافه کرد: در قالب این طرح برنامه‌های آموزشی حوزه حجاب و عفاف کماکان اجرا می‌شود.

میرفتحی‌زاده با اظهار اینکه طرح مورد اشاره در ۱۰ باب مدرسه با زیرپوشش قرار دادن ۲ هزار و ۷۰۰ دانش‌آموز اجرا می‌شود، یادآوری کرد: جلسات تدریس مباحث تعریف شده در این حوزه به صورت مستمر و هفتگی برگزار می‌شود.

این مسئول با بیان اینکه ۱۸ نفر برای اجرای طرح مورد اشاره با این مجموعه در مدارس مشارکت می‌کنند، یادآوری کرد: برنامه‌های این مجموعه اغلب به صورت مربی‌‌محور هستند، که با جلب مشارکت دانش‌آموزان برای انتقال مفاهیم حجاب، عفاف و فلسفه آن اهتمام می‌شود.

این فعال فرهنگی با اظهار اینکه ریحانهالنبی در راستای آموزشی کردن مقوله حجاب در مناطق مختلف کشور از جمله آذربایجان غربی رو به جلو گام برمی‌دارد، اضافه کرد: در صورت همراهی سایر فعالان عرصه فرهنگ و هنر در این زمینه می‌توان موفقیت‌های چشمگیری داشت.

مسئول پشتیبانی طرح ملی حجاب ریحانهالنبی آذربایجان غربی با اظهار اینکه سال گذشته از ریحانه‌النبی به عنوان موسسه شاخص فرهنگی در همایش تجلیل از پیر غلامان اهل بیت (ع) تقدیر به عمل آمد، گفت: باید همه نهادها و مسئولان جهت خنثی کردن تهدیدات فرهنگی دشمنان اسلام گام بردارند.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32