کد خبر: 5184
15/11/03 - 11:16 ب.ظ

نخستین گردهمایی رابطان حجاب و عفاف به همت اداره آموزش ‌و پرورش اشکنان فارس در این بخش برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از رسا، غلامرضا شریفی، رییس اداره آموزش‌ و پرورش این بخش در گردهمایی رابطان حجاب و عفاف که از سوی اداره آموزش و پرورش این بخش برگزار شد، اظهار داشت: یکی از مشکلات اصلی جامعه ما در مسائل اجتماعی و فرهنگی، پدیده بدحجابی است که باید با پرهیز از افراط‌ و تفریط به دنبال درمان این بیماری در جامعه اسلامی باشیم.
 
وی با اشاره به استفاده از ظرفیت دانش‌آموزان در ترویج فرهنگ حجاب و عفاف افزود: ارتباط مؤثر و هنرمندانه رابطان و به‌کارگیری تمام ظرفیت‌های فرهنگی می‌تواند زمینه مشارکت حداکثری جوانان در این امر مقدس را فراهم کند.
 
رییس اداره آموزش‌ و پرورش اشکنان با تقدیر از برگزاری نخستین گردهمایی رابطان حجاب و عفاف، گفت: تمام رابطان موظف هستند در مدارس خود شورای حجاب و عفاف را تشکیل داده و با کمک معلمان تمام دانش‌آموزان را زیر پوشش آن قرار دهند.
 
شریفی همچنین با اشاره به وظیفه دستگاه‌های فرهنگی برای مبارزه با پدیده بدحجابی از صدا و سیما و رسانه‌های جمعی خواست تا در این زمینه نقش مؤثرتری را ایفا کنند.
 
گفتنی است، این گردهمایی در آموزشگاه آیت‌الله طالقانی اشکنان با حضور معلمان و جمعی از معاونان اداره آموزش پرورش منطقه اشکنان برگزار شد.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32