کد خبر: 5139
15/11/01 - 11:45 ب.ظ

امام جمعه مشهد گفت: عفاف زیربنای حجاب است.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از خبرگزاری صدا سیما، آیت الله سید احمد علم الهدی امروزدر مراسم آغاز طرح آموزش خانواده و مراقبتهای جنسی فرزندان در مشهد افزود: مشکل اصلی امروز جامعه حجاب نیست زیرا حجاب یک ظاهر است و مهمتر زیربنای آن یعنی عفت است.

علم الهدی ادامه داد: امروز مشکل عفت در کانون خانواده به مراتب مهمتر از مشکل حجاب است و اگر نتوانیم فرهنگ زندگی خانوادگی را اصلاح کنیم نوجوانان و جوانان ما در محیط مدرسه و اجتماع موفق نخواهند بود .

مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی هم در این همایش گفت: برای اینکه فرزندان جامعه میراث بر فرهنگ اسلامی در عرصه عفاف و حجاب باشند این مهم از طریق خانواده و با برنامه ریزی و هدایت در همین نهاد میسر می شود.

حجت الاسلام مرویان گفت: امروز فرهنگ غربی بنیان خانواده و نیز اعضای آن را هدف قرار داده است که در این میان نسل جوان بیشتر در معرض تهاجم و خطر قرار دارد.

طرح آموزش خانواده و مراقبتهای جنسی فرزندان با مشارکت اداره های کل آموزش و پرورش و تبلیغات اسلامی خراسان رضوی و با هدف ارتقای آگاهی والدین در مراقبت های جنسی فرزندان و گسترش فرهنگ عفاف در جامعه در سطح استان خراسان رضوی اجرا می شود.

در پایان این مراسم از سی دی آموزشی خانواده و مراقبت‌ های جنسی فرزندان و درسنامه عفاف که به سرفصل‌ های متعدد آموزشی بحث عفاف می‌ پردازد، نیز رونمایی شد.

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32