کد خبر: 5045
15/10/30 - 10:20 ب.ظ

تجمع دانشجویان دانشگاه های لارستان در کنار حرم مطهر شهدای گمنام عصر روز چهارشنبه برگزار شد.

ه گزارش شیرازه به نقل از لادستان، تجمع «نهضت ما زنده ایم» ویژه دانشجویان دختر دانشگاه های لارستان با حضور دانشجویان و سخنرانی دکتر زارع در حرم شهدای گمنام برگزار شد.

این تجمع به منظور تقویت شجاعت، عطوفت، رعایت حجاب و عفاف برگزار شد تا دختران با الگوگیری از صبر و استفامت حضرت زینب(س) دنباله رو رهبری و ولایت باشند.
دانشجویان پس از خواندن فاتحه، بیانیه ای را به شرح زیر قرائت کردند:

بسم الله الرحمن الرحیم
ما دانشجویان دانشگاه های لارستان اعلام می کنیم:

۱- ما زنده ایم تا به دنیا بگوییم با شور و عشق حسینی در فضای ایران اسلامی نفس می کشیم و پای سربلندی ایران عزیز قد علم می کنیم.

۲- ما زنده ایم تا بگوییم هرگز پنجه های فولادی خود را در پنجه های گرگ صفتان شرق و غرب نمی گذاریم و گول لبخندهای مرموزانه ابرقدرت ها را نمی خوریم و به نگاه محبت آمیز آنها امیدی نداریم و به برجام و سایر توافقات نافرجام آنها چشم ندوخته ایم؛ بلکه همچون مولایمان امام حسین(ع) و اهل بیت عزیزش تمامی تحریم های اقتصادی را تحمل می کنیم ولی زیر ذلت نمی رویم.

۳- ما زنده ایم و به دنیا اعلام می کنیم که گوش به فرمان سکاندار کشتی انقلاب حضرت امام خامنه ای(مد ظله) هستیم و به ارزش های انقلاب و نظام اسلامی مان وفادار می مانیم و با تأسی از فرهنگ فاطمی حیا و عفت خود، تهاجم فرهنگی دشمن را به شکست می کشانیم.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32