کد خبر: 4939
15/10/27 - 3:30 ب.ظ

رئیس اداره آموزش و پرورش شبستر گفت: مهم‌ترین مکان‌های احیای امر به معروف و نهی از منکر مدارس هستند که با فعال سازی این امر در شوراهای امر به معروف و نهی از منکر در سطح مدارس شهرستان نتایج قابل قبولی احصاء شده است.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از آریا، ابوالفضل سرتیپی، به تشریح فعالیت‌ها و برنامه‌های این اداره در زمینه احیای امر به معروف و نهی از منکر پرداخت و گفت: برگزاری همایش‌های عفاف و حجاب، برگزاری جلسات گفتمان دینی در مدارس، برگزاری مسابقه انشاء نویسی در سطح آموزشگاه‌ها و تهیه احادیث در این زمینه و نصب در تابلوی اعلانات مدارس از مهم‌ترین برنامه‌های این اداره بوده است.   
رئیس آموزش و پرورش شهرستان شبستر اصلاح جامعه را در گروی تقوا و رعایت حجاب و عفاف دانست و اظهار کرد: باید براساس تکلیفی که از سوی مقام معظم رهبری بر دوش ما گذاشته شده با شعار همدلی و همزبانی به سوی جامعه ای مبتنی بر معروف گام برداریم.
ابوالفضل سرتیپی افزود: لطفی که خداوند به جامعه بشریت کرده همین رعایت حجاب و عفاف است که اگر در کنار امر به معروف و نهی از منکر به‌کار گرفته شود، بسیاری از مشکلات برطرف می‌شود.
وی با بیان اینکه ارزنده‌ترین نمونه‌های تمدن و زندگی اجتماعی در ایران اسلامی همین پدیده ارزشی امر به معروف و فرهنگی حجاب و عفاف است، ادامه داد: این پدیده بستری است تا انسان‌ها به شایستگی به آن برسند و لازم است همه در اشاعه و تعمیق آن نسبت به اقتضای روز تلاش کنند .

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32