ناگفته های الهام چرخنده با رهبر انقلاب؛

حجاب و عفاف کجای سیاست صدا و سیما قرار دارد

کد خبر: 4735
15/10/13 - 6:50 ق.ظ

الهام چرخنده از هنرمندان عرصه بازیگری با انتقاد از صدا و سیما در مطلبی گفت: اگر صدا و سیما در جبهه مقدم است پس حجاب و عفاف کجای سیاست آن قرار دارد

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از بسیج، الهام چرخنده از هنرمندان عرصه بازیگری با انتقاد از صدا و سیما در مطلبی خطاب به رئیس صدا و سیما با اشاره به فرمایش رهبر فرزانه انقلاب که صدا و سیما در جبهه جنگ نرم قرار دارد، گفت: اگر صدا و سیما در جبهه مقدم است پس حجاب و عفاف کجای سیاست آن قرار دارد.

ز زمانیکه خبردار شدیم الهام چرخنده از بازیگران عرصه تلویزیون و سینما در یکی از نواحی سپاه تبریز میهمان است، تصمیم گرفتم خودم را آنجا برسانم تا شاید گفتگویی با وی داشته باشم، ولی پس از حضور در آن محل، خانم الهام چرخنده حاضر به گفتگو نشد.

پس از سخنرانی خانم الهام چرخنده در بین بسیجیان، تلاش کردم تا با وی باب صحبت را باز کنم که خوشبختانه وی با خوشرویی پذیرفت و پس از اقامه نماز ظهر، این صحبت ها سر میز ناهار بیشتر شد تا اینکه حاضر شدند با هم به گفتگو بنشینیم.

ولی آنچه جلب توجه کرد، احساس الهام چرخنده به محض ورود به هتل محل اسکان خود و دیدن اخبار ساعت ۱۴بود که خبر دیدار رهبر فرزانه انقلاب با مسئولان صدا و سیما را نشان می داد، وی با شنیدن این خبر که صدا و سیما در خط مقدم جبهه جنگ نرم قرار دارد بر آشفت و درد دل خود را با رهبر فرزانه انقلاب چنین با خبرنگار خبرگزاری بسیج در آذربایجان شرقی در میان گذاشت؛

حضرت آقا، زمانیکه خبر دیدار شما را با مدیران صدا و سیما از تلویزیون دیدم و چهره مدیران مختلف شبکه ها را مشاهده کردم، به یاد لحظه هایی افتادم که طرح به دست خدمت هریک از آن ها رسیدم تا ….

حضرت آقا صدا و سیما از سال ۹۴ می توانست از دستاوردهایش بگوید، از فرزند خود؛ الهام چرخنده که خودتان برایش دست خط نوشته بودید، کسی که از میان مردم آمده و با حضور در صدا و سیما و با همراهی و حمایت مردم، رشد کرد.

صدا و سیمایی که می توانست با افتخار اعلام کند که الهام چرخنده بزرگترین دستاوردش درباره حجاب و عفاف است هرچند دوست ندارم این پوشش مقدس را پوششی برای دیده شدن قرار دهم.

نمی دانم چرا ارزش ها، ضدارزش تلقی می شوند، نمی دانم مشکل از حجاب من است یا از حجابی که مسئولان این رسانه مردمی به چشم دارند که مرا از بخش های مختلف حذف کردند، حتی برنامه های کوچک هم دعوتم نکردند!

اگر صدا و سیما خط مقدم جبهه جنگ نرم است بخش حجاب و عفاف کجای سیاست آن قرار گرفته؟ آیا تاکنون هنرمندی بوده از این فرصت، برای تبیین و ترویج حجاب و عفاف و … استفاده کند یا قرار است الهام چرخنده بدون تریبون ۶۰میلیون نفری، خود جوش و تک نفری بار این امانت شهدا را به دوش بکشد.

بنده بنا به قولی که به امیرالمومنین(ع)، حضرت زهرا(س)، باورها و ارزش های اسلامیمان و مردم دادم در مسیر ائمه(ع) حرکت می کنم چراکه این راه و روش من است.

حالا سخنی با رئیس صدا و سیمای کشورم؛ آقای سرافراز خدمت مدیران مختلف صدا و سیما آمدم با برنامه هایی طراحی شده در اتاق فکر همچون طرح حجاب و عفاف، طرح آزادی زنان از زندان، طرح حضور هنرمندان در کربلا و مراکز مذهبی و طرح سفیر امید، طرح های من به شبکه افق، سوم، پنج و دو سیما رفت و با همه مدیران جلسه گذاشتم ولی هیچ حمایتی از آن ها نشد و بنده را دنبال نخود سیاه برای یافتن حامی مالی فرستادند.

یک سال تمام با دو فرزند و بودجه شخصی این شهر و آن شهر برای ترویج حجاب سفر کردم، از طرف مخالفان قضاوت شده و توهین و تهمت شنیدم و حتی کتک خوردم، امنیت جانی نداشتم، در مشهد به من حمله شد، دلم خوش بود که لااقل از رسانه ملی کشورم که رسالتش پرچمداری انقلاب و آرمان های شهداست حمایت خواهم شد، ولی همه سینما و صدا و سیما در برابر من جبهه گیری کرده و مرا ریاکار خواندند، به خاطر انقلاب حرفی نزده و سکوت کردم و الان می گویم.

از انقلابی نماها صحبت می کنم حضرت آقا! از آدم هایی که باید از ارزش ها دفاع کنند ولی من غیر توهین و قضاوت و کارشکنی چیزی ندیدم و طرح هایم پشت درهای بسته ماند، می توانستم در خارج از کشور در عرصه فیلم فعالیت کرده و در بخش موسیقی کنسرت بگذارم و منافقان از من خواستند حمایت کنند ولی من هرگز به خاطر ارزش ها و اعتقاداتم و ائمه قبول نکردم استعداد درونی را آنجاها به کار بگیرم.

در عرض این یک سال با چنان مشکلاتی روبرو شدم که هرگز جایی آن را بازگو نکردم، من از صدا و سیما می پرسم آیا من مشکل خاصی دارم، حلالی را حرام کردم، آیا مشکل من پنج متر پارچه ای است که روی سرم هست، مشکل من نام امیر المومنین(ع) و رهبر است که بر زبان آوردم.

حضرت آقا باید صدا و سیما پاسخگو باشد، من عَلَمی را بلند کردم که با تاثیر از بنده حقیر، بسیاری از بانوان حجاب حضرت زهرا(س) را برای خود انتخاب کردند و خوشحالم تنها کسی که مرا باور کرد رهبرم بود.

من دختر انقلابی و مسلمان ایرانی هستم و افتخار می کنم که نام حضرت امیر را بلند گفتم و برای نخستین بار من به شما عید را تبریک گفتم و متاسفم برای بسیاری از افراد که بودند و هستند ولی بین واژه شک و شوک ماندند و تا آخر هم خواهند بود!

افکارم را از «من هنوز زنده ام» گرفتم و می نویسم به چند زبان، من ریشه ام مشخص است مادرم سید است و خودم تربیت شده خانواده مذهبی و خوشحالم که رهبرم مرا باور کرده است.

من از بی حجاب ها و بدحجاب ها ضرری ندیدم که از انقلابی نماها دیدم!

خیلی متاسفم برای افرادی که به جای دیدن هنر و طرح و باور من، طرح هایم را رد کردند و چه اذیت ها که خود و بچه هایم در این خصوص دیدیم و کشیدیم.

من خاطراتم را در پنج جای متفاوت و جلو دوربین نوشتم و ثبت کردم و گذاشتم به محض هر اتفاقی که برایم بیافتند آن ها را منتشر می کنم تا جامعه از بسیاری مطالب اگاه شود چراکه وظیفه ام روشنگری در این خصوص است.

من وابسته به هیچ جریانی نیستم و هرجا سخنی و حرفی زدم به نام حضرت امیر زدم ولی رسانه ها حرف هایم را تحریف کردند و به نام بسیج و انجمن و … تعریف نوشتند من از هیچ جایی حمایت نشدم فقط دعای مردم و بچه هیئتی ها پشت سرم بوده است.

وقتی چنین نفاقی وجود دارد چه انتظاری از دشمن داریم!

من نه سکوت می کنم، نه اجازه تحریف می دهم مگر نه اینکه پایان زندگی هر انسانی مرگ است من از آن هم نمی ترسم چراکه امیدوارم مرگم شهادت باشد چون من در مسیر جهاد حرکت می کنم.

ما را از سر بریده نترسانید ….. چرا که شجاعت و شهامت دارم، فقط سوالم این است که الهام چرخنده بیانش بد بود، سوادش بد بود، پیشینه بدی داشت، از آقای سرفراز می پرسم؛ حجاب و عفاف در کجای صدا و سیما قرار دارد؟

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32