کد خبر: 4724
15/10/12 - 6:42 ب.ظ

فرماندار کرج با تاکید بر اینکه ستاد امر به معروف و نهی از منکر در استان البرز تشکیل شده، گفت: باید رابطان امر به معروف و نهی از منکر دستگاه‌های اجرایی کرج معرفی شوند.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از تسنیم، محمدتقی ایرانی در جلسه شورای اداری شهرستان کرج که عصر امروز در محل سالن شهدای دولت استانداری البرز برگزار شد، با اشاره به اینکه اتفاقات ناخوشایند و تاسف‌برانگیز منا به سبب بی‌تدبیری و سوء مدیریت آل سعود در حالی به وقوع پیوست که این رژیم پاسخگو به کشورها و سازمان‌های بین‌المللی نیست، اظهار داشت: این رژیم علیه جامعه اسلامی و کشورهایی نظیر عراق، سوریه و یمن توطئه کرده است.

وی با تاکید بر اینکه این اتفاقات در حرم امن الهی به وقوع پیوسته است، افزود: آل سعود کفایت لازم را برای اداره دو شهر ملی و بین‌المللی جهان اسلام” مکه و مدینه” را ندارد از این رو باید امنیت این شهرها توسط مجامع اسلامی تامین شود.

ایرانی یادآور شد: متاسفانه در حادثه منا ۱۰ نفر از حجاج البرزی جان خود را از دست دادند که در این بین پیکر دو تن از آن‌ها به کشور منتقل نشده است.

فرماندار شهرستان کرج خاطرنشان کرد: ساز و کار و بستر لازم برای ایام سوگواری امام حسین(ع) فراهم شده و امید است آثار این ایام به خوبی در تمام زندگی ما جاری و ساری شود.

وی با بیان اینکه ستاد امر به معروف و نهی از منکر در استان البرز تشکیل شده،گفت: این امر مهم و حیاتی در وهله نخست از ادارات شروع و باید به این نکته اذعان داشت که خوشبختانه در اکثر ادارات این شهرستان مسئله عفاف و حجاب رعایت می‌شود.

ایرانی با اشاره به اینکه دستگاه‌های اجرایی باید نسبت به معرفی رابطان امر به معروف و نهی از منکر خود اهتمام داشته باشند، تصریح کرد: ایستگاه‌های صلواتی، هیئت‌های مذهبی و تکیه‌ها نباید در مسیرهای پرتردد سبب ایجاد مشکلات ترافیکی در ایام محرم شوند.

فرماندار کرج با بیان اینکه همایشی در راستای ارائه آموزش رابطان امر به معروف و نهی از منکر ادارات برگزار می‌شود، یادآور شد: هیئت‌های مذهبی از حمل علم که سبب ترافیک می‌شود، خودداری کنند.

وی اظهار داشت: نظام اسلامی به این نتیجه رسیده تا تمام توطئه‌ها را خنثی کند و درصدد برقراری تعامل با جهان است.

ایرانی با اشاره انتخابات مجلس، عنوان کرد: تلاش مسئولان دولتی همواره بر حفظ انسجام و وحدت در انجام امور جامعه اسلامی است.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32