کد خبر: 4708
15/10/12 - 10:00 ق.ظ

امام جمعه لوشان، گفت: با اشاره به وضعیت اسفناک عفاف و حجاب بانوان در جامعه، اظهار کرد: حجاب مردان امروزی تکمیل تر از بانوان است. برخی از زنان و دختران با پوشیدن لباس های بدن نما و چسبان، تفکر و اراده جوانان را تحریک می کنند.

 به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از دانا؛ به نقل از زیتون خبر، کودکان لوشانی همزمان با هفته کودک با حضور حجت الاسلام بابایی امام جمعه لوشان، زادامیری رئیس بهزیستی شهرستان رودبار، مرجانی بخشدار مرکزی و شهردار و اعضای شورای اسلامی لوشان در سالن اجتماعات کتابخانه این شهر جشن گرفتند.

    کودکان امانت های خدا هستند/به امانت های خدا خیانت نکنید

امام جمعه لوشان در این مراسم ضمن گرامیداشت روز جهانی کودک، اظهار کرد: در حالی روز جهانی کودک جشن می گیریم که بیش از دو میلیون کودک سوری آواره و بی خانمان هستند.

حجت الاسلام بابایی در ادامه به اشاره به اهمیت و جایگاه تربیت کودکان، به تشریح وظایف خانواده در قبال کودکان پرداخت و بیان کرد: تشکیل خانواده و زاد و ولد از تاکیدات خداوند متعال در قرآن کریم است.

وی با بیان اینکه مادران رسالت خطیری در تربیت فرزندان دارند، گفت: گفتار، رفتار و کردار مادر در هنگام بارداری بر جنین اثر گذاشته و سرنوشت فرزند را تغییر می دهد.

امام جمعه لوشان به نقش تعیین کننده مادر در تربیت فرزند اشاره و اظهار کرد: فرزندان صالح از دامن مادران پاکدامن، صادق و با دیانت پرورش می یابند.

حجت الاسلام بابایی با بیان اینکه کودکان امانت های خدا هستند، به تبیین نقش والای مادران در تعلیم و تربیت فرزندان پرداخت و متذکر شد: به امانت های خداوند، خیانت نکنید.

به گفته وی، فکر، اندیشه، حرکت، طعام، نوع پوشش، نگاه و اعمال مادر در جنین تاثیر گذاشته و آینده کودک را می سازد.

امام جمعه لوشان با انتقاد از نصب پوسترهای حاوی عکس های مستهجن و مبنذل در اتاق خواب های زوجین امروزی، این اقدام ناپسند را یکی از عوامل لااُبالی در آمدن فرزندان عنوان کرد و یادآور شد: نگاه زوجین تاثیر بسزایی بر جنین دارد.

حجت الاسلام بابایی با اشاره به وضعیت اسفناک عفاف و حجاب بانوان در جامعه، اظهار کرد: حجاب مردان امروزی تکمیل تر از بانوان است. برخی از زنان و دختران با پوشیدن لباس های بدن نما و چسبان، تفکر و اراده جوانان را تحریک می کنند.

وی با بیان اینکه زندگی افراد کنترلی شده است، به آثار کم تحرکی افراد جامعه اشاره و اذعان کرد: تن پروری، کم تحرکی، ابتلا چربی خون و بیماری قند از جمله آثار کنترلی شدن زندگی افراد است.

    تربیت صحیح و عالمانه فرزندان از اولویت های مهم خانواده است

رئیس بهزیستی شهرستان رودبار در حاشیه مراسم در گفتگو با خبرنگار ما ضمن گرامیداشت هفته ملی و روز جهانی کودک، به تشریح جایگاه و اهمیت کودک در جامعه پرداخت و بیان کرد: کودکان آینده سازان جامعه هستند.

بهرام زادامیری با بیان اینکه هر کدام از کودکان می توانند مدیران ارشد کشور، استان و شهرستان در سال های آتی باشند، به نقش خانواده در تعلیم و ترببیت کودکان اشاره و اذعان کرد: تربیت صحیح و عالمانه فرزندان از اولویت های مهم خانواده است.

وی در ادامه به تشریح برنامه های بهزیستی شهرستان پیرامون هفته کودک پرداخت و یادآور شد: جشن های مختلف و متعددی به مناسبت هفته ملی کودک در مهدهای کودک شهرستان رودبار برگزار شد.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32