تکریم و تشویق دختران پرسنل مترو با عنوان «جشن عبودیت»

جشن عبودیت دختران پرسنل مترو تهران با موضوع حجاب و عفاف برگزار شد

کد خبر: 4676
15/10/11 - 8:07 ق.ظ

معاونت فرهنگی اجتماعی شرکت بهره برداری مترو تهران “جشن عبودیت” ۷۵ نفر از دختران پرسنل شاغل در این شرکت را در اردوگاه شهید حقانی واقع در چهار باغ کرج برگزار کرد.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از تین نیوز،  از مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری مترو تهران محمد صائبی معاون فرهنگی اجتماعی مترو تهران ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: این جشن به منظور ارج نهادن به کرامت دختران با موضوعیت حجاب و عفاف و لزوم تقویت قرآن در جامعه برگزارشد.

وی هدف از برگزاری این مراسم، بیان اهمیت وظایف دینی و فرهنگ سازی در زمینه جشن تکلیفو همچنین آشنایی با احکام دختران مکلف بیان کرد و افزود: در این مراسم مادران نیز همراه با دخترانشان حضور داشتند.

صائبی در ادامه با اشاره به نقش های متعدد و چندگانه بانوان در جامعه و خصوصا در تربیت نسل آینده،گفت: لزوم تقویت و اشاعه فرهنگ قرآنی دربین بانوان بیش از سایر اقشار جامعه، احساس می شود و باید به آن توجه کرد.

معاون فرهنگی اجتماعی شرکت بهره برداری مترو تهران همچنین از برگزاری مسابقه و اجرای سخنرانی در این مراسم خبر داد و تصریح کرد: این برنامه با استقبال خوب نونهالان و والدین آنها روبرو شد و همه آنها هدایایی به رسم یادبود ونکوداشت این جشن بزرگ دریافت کردند.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32