کد خبر: 464
15/04/14 - 7:38 ق.ظ

فرماندار شهرستان فیروزکوه گفت: امروز زنان جامعه باید به تأسی از بی‌بی دو عالم، با حفظ هر چه جدی‌تر حجاب و عفاف، قدرشناس انقلاب خود باشند.

حفظ حجاب در جامعه

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از روابط عمومی فرمانداری فیروزکوه، ابوالقاسم مهری در جشن بزرگ میلاد کوثر در محل سالن آمفی‌تئاتر شهید آوینی دانشگاه آزاد اسلامی این شهر با تبریک فرارسیدن میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و هفته زن با اشاره به برخی دستاوردهای انقلاب اسلامی افزود: رسالت بزرگ انقلاب اسلامی حفظ شوکت انسانی بود و اگر این حرکت بزرگ در قرن بیستم اتفاق نمی‌افتاد، معلوم نبود چه بر سر جامعه زنان ما می‌آمد.

وی اظهار کرد: انقلاب اسلامی عزت و آزادگی برای مردم ایران به ارمغان آورد و جامعه را از بدبختی و شقاوت نجات داد.

مهری گفت: انقلاب اسلامی به معنای واقعی کلمه آحاد جامعه را از راه‌های کج و ناصواب و تلاطم‌ها و توفان‌های فکری و عقیدتی نجات داد و امروز باید با افتخار اعلام کنیم که یک انقلابی هستیم.

فرماندار شهرستان فیروزکوه ادامه داد: امروز انقلاب اسلامی به یک ارزش، پناهگاه و سربلندی در سطح جهان مبدل شده و توده مردم جهان نگاهشان به منویات انقلاب اسلامی ایران است.

وی تصریح کرد: امروز زنان جامعه باید به تأسی از بی‌بی دو عالم، با حفظ هر چه جدی‌تر حجاب و عفاف، قدرشناس انقلاب خود باشند.

فرماندار شهرستان فیروزکوه ادامه داد: شهرستان فیروزکوه مفتخر بوده که یکی از شهرستان‌های پیشروی کشور در مقوله عفاف و حجاب و همچنین تفکر انقلابی است.

وی خاطرنشان کرد: دولت با تمام قوا با استفاده از تمامی ظرفیت‌ها به دنبال گسترش فرهنگ قرآنی و معنویت در سطح جامعه است و قطعاً مشارکت و همراهی جامعه بانوان در این راستا می‌تواند مؤثر و کارگشا باشد.

این مراسم با اهدای جوایز به زنان برتر سرپرست خانوار شهرستان، سخنرانی یکی از اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزکوه در باب مقام زن، مولودی‌خوانی، قرائت بیانیه هفته زن، اجرای دکلمه و اجرای موسیقی سنتی توسط خردسالان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان ادامه یافت.

انتهای پیام/

 

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32