کد خبر: 4632
15/10/10 - 3:37 ب.ظ

کارکنان شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی منطقه لرستان در قالب دوره‌های آموزشی با راه‌کارهای تربیت فرزندان و همچنین مباحث مربوط به حجاب و عفاف آشنا شدند.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از ایکنا، در  دوره آموزشی حجاب و عفاف که جمعه، ۱۷ مهرماه در محل سالن آموزش شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی منطقه لرستان برگزار شد، حجت‌الاسلام هاشمی، از اساتید مجرب حوزه و دانشگاه مباحثی پیرامون صفات جلالی و جمالی خداوند و این‌که زن مظهر جمال خداوند است و خدای تبارک و تعالی عفیف است و با حیا و عفاف از عفیف و حجاب از حیای خداوندی نشئت گرفته است، مباحثی را بیان کرد.

وی با تأکید بر این‌که اگر حجاب رعایت شود عفاف هم حاصل می‌شود، افزود: حجاب دستور الهی است و چادر سنت و اولویت ما ایجاد باور نسبت به دستورات و سنت اسلامی است زیرا اعتقاد به این باورها تابعی از شناخت و معرفت‌هاست .

مهدی حسنوند، رئیس روابط عمومی منطقه در مورد این دوره آموزشی گفت: هدف از برگزاری این کلاس آشنایی همکاران با نقش حجاب و عفاف در برقراری امنیت و رشد و پیشرفت زنان در جامعه می‌باشد و برگزاری این دوره‌های آموزشی می‌تواند نقش مؤثر و مهمی در استحکام بنیاد خانواده‌ها داشته باشد.

همچنین، کارگاه آموزشی راهکارهای تربیت فرزندان ویژه کارکنان شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی منطقه لرستان روز جمعه، ۱۷ مهرماه در محل سالن آموزش ستاد منطقه برگزار شد.

در این کارگاه مباحثی پیرامون آسیب‌های اجتماعی، روش‌های صحیح تربیت فرزندان و ریشه‌یابی اختلالات رفتاری مطرح شد و در پایان این دوره نیز شرکت کنندگان در قالب پرسش و پاسخ به تبادل‌نظر در مورد مسائل مطرح شده پرداختند.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32