معاون فرهنگی حوزه های علمیه خواهران لرستان:

دسیسه‌های فرهنگی دشمن با ترویج فرهنگ عفاف و حجاب خنثی می‌‌شود

کد خبر: 4538
15/10/05 - 9:49 ق.ظ

معاون فرهنگی حوزه های علمیه لرستان حجاب و عفاف را مهم ترین و بهترین سلاح زنان بیان کرد و گفت: با ترویج فرهنگ عفاف و حجاب می توان دسیسه های فرهنگی دشمن را خنثی کرد.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از خبرگزاری رسا سمیه عزیزی، معاون آموزش حوزه های علمیه خواهران لرستان، در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری رسا در خرم آباد، بیان داشت: دشمن در قالب شبکه های ماهواره ای و فضای مجازی به دنبال کم رنگ کردن ارزش ها و اعتقادات دینی جوانان است.

وی با بیان این که باید از فضای مجازی به عنوان فرصت استفاده کرد، افزود: باید با برنامه ریزی صحیح و افزایش آگاهی جوانان در جهت مقابله با دسیسه های فرهنگی دشمن تلاش کرد.

عزیزی یادآور شد: تقویت باورهای دینی و الگوسازی برای نوجوانان و جوانان مهم ترین راه مقابله با دسیسه های فرهنگی دشمن است.

وی با بیان این که نهادهای فرهنگی در جهت گسترش و تقویت فرهنگ حجاب و عفاف باید از ظرفیت های حوزه های علمیه استفاده کنند، تصریح کرد: حضور مبلغان خواهر و بردار در مدارس، ادارات و دیگر نهادها امری ضروری است.

معاون فرهنگی حوزه های علمیه خواهران با بیان این که با استفاده از روش های تبلیغی نوین باید در جهت جذب جوانان و ترویج فرهنگ حجاب و عفاف برنامه ریزی کنیم، افزود: ترویج سبک زندگی اسلامی در ترویج فرهنگ حجاب و عفاف بسیار مؤثر است.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: نهاد خانواده آغاز گر فرهنگ حجاب و عفاف هستند و مسؤولیت سنگینی در این زمینه و همکاری با نهادهای فرهنگی در پیشبرد اهداف دارند.

عزیزی عفاف و حجاب را از مؤلفه های حکومت اسلامی دانست و افزود: عفاف و حجاب مهم ترین سلاح زن برای حضور در عرصه های گوناگون است.

وی با بیان این که در سایه فرهنگ حجاب و عفاف دسیسه های شوم دشمنان خنثی می شود، عنوان داشت: حوزه های علمیه خواهران در زمینه ترویج این فرهنگ مهم برنامه ریزی منسجمی دارد.

معاون فرهنگی حوزه های علمیه خواهران با اشاره به تربیت علمی، دینی و اخلاقی خواهران طلبه در مدارس علمیه خاطرنشان کرد: طلاب در مراکز تبلیغی خویش به صورت جدی به بحث تبلیغ و ترویج فرهنگ حجاب می پردازند.

وی با اشاره به توزیع یک هزار و ۴۰۰ چادر از سوی حوزه های علمیه کشور در مدارس علمیه خواهران لرستان بیان داشت: ترویج فرهنگ حجاب و عفاف مهم ترین هدف مرکز مدیریت در این زمینه در این زمینه بوده است.

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32