کد خبر: 4398
15/09/28 - 4:17 ب.ظ

رئیس فدراسیون بسکتبال گفت: پیگیر بحث حجاب بانوان بسکتبالیست در جلسه فدراسیون جهانی در حاشیه جام ملت ها هستم.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از خبرگزاری فارس، محمود مشحون، رئیس فدراسیون بسکتبال که از روز اول جام ملت های آسیا ۲۰۱۵ همراه تیم ملی در شهر چانگشا چین بوده است، درباره اجلاس فیبا آسیا با حضور مسئولان فدراسیون جهانی گفت: هر سال در جریان مسابقات اجلاسی برگزار می شود و نقاط ضعف، پیشنهادات و برنامه های فیبا را به فدراسیون ها انتقال می دهند. هنوز اطلاعی از تاریخ و زمان اجلاس نداریم.

وی درباره احتمال مطرح شدن موضوع حجاب بانوان بسکتبالیست گفت: بحث حجاب بانوان بسکتبالیست مسلمان را همیشه پیگیری کرده ام و امیدوارم که این بار قوی تر از همیشه موضوع را پی‌گیری کنم.قرار بر این است که چند بازی دیگر با لباس اسلامی انجام دهیم. فیلم آن را به فیبا ارسال کنیم تا در نهایت آنها در این مورد تصمیم بگیرند.

مشحون با اشاره به ساعات مسابقات تیم ملی بسکتبال در جام ملت های آسیا تاکید کرد: برنامه ریزی مسابقات مرحله دوم ایران در ساعات اولیه صبح، کار درستی نبوده است. ضربه بی برنامگی را می خوریم که متاسفانه شایعات در این مورد هم زیاد است. صدمه اصلی را بازیکنان می خورند که باید با بدنی خواب آلود وارد مسابقه شوند.

وی افزود: به زمان مسابقات اعتراض هم کردیم، اما به هیچ وجه نتیجه‌ای نگرفتیم چون در جلسه‌ای که برگزار شده بود، اطلاع داده بودند که احتمال تغییر زمان مسابقات وجود دارد؛ البته در صورتی که برخی مسائل مربوط به پخش تلویزیونی حل نشده باشد.

رئیس فدراسیون بسکتبال با تقدیر از عملکرد بازیکنان ایران در جام ملت های آسیا گفت: هر روز بازیکنان بهتر از روز قبل بوده اند. امیدواریم همینطور پیش بروند و به هدف خود برسند.

تیم ملی بسکتبال ایران صبح امروز در شروع دور دوم جام ملت های آسیا موفق به پیروزی ۱۱۱ بر ۵۶ مقابل هنگ کنگ شد.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32