قاضی دادگاه تجدید نظر استان مازندران:

وضعیت حجاب در جامعه مناسب ایران انقلابی و اسلامی نیست

کد خبر: 4350
15/09/26 - 8:09 ق.ظ

قاضی دادگاه تجدید نظر استان مازندران گفت: وضعیت حجاب و عفاف در جامعه، در شان ایران انقلابی و اسلامی نیست.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان نکا، حجت‌الاسلام غفار شعبانی، جمعه شب در یادواره ۱۰ تن از شهدای ترک‌محله نکا اظهار کرد: تبیین دستاوردهای مهم و اصولی دفاع مقدس، از مهم‌ترین وظایف رزمندگان، ایثارگران و همه افرادی است که دفاع مقدس را درک و لمس کردند.

وی با بیان اینکه نسل امروز ما زمان جنگ هشت سال علیه ملت ایران و همچنین دفاع جانانه و مقدس این ملت را درک نکرده است، افزود: امروز زمان تبیین دستاوردهای هشت سال دفاع مقدس است تا همه آنانی که این جنگ را درک نکرده‌اند با ارزش‌های دفاع مقدس آشنا شوند.

قاضی دادگاه تجدید نظر استان مازندران با اشاره به تقدس و پاکی این دفاع گفت: رزمندگان ما در طول هشت سال دفاع مقدس، همواره با تبعیت از امام و رهبری و حرکت در مسیر اولیای الهی به جنگ با دشمن پرداختند و از ایران اسلامی حراست کردند تا عزت‌مندی مملکت و مردم ما حفظ شود و اکنون نیز باید این قداست انقلاب، با حضور در مراسم شهدا و بزرگداشت نام و یادشان حفظ شود.

حجت‌الاسلام شعبانی ادامه داد: ولایت‌مداری و در مسیر ولایت بودن از سفارش‌های شهدای انقلاب اسلامی است که قریب به اتفاق شهدا در وصیت‌نامه‌های خود به آن اشاره کردند و در شرایط فعلی نیز آنچه از شهدا و زندگی سراسر خیر و برکت آنان باید در برنامه‌های ما مورد توجه قرار گیرد، بصیرت‌افزایی و در مسیر ولایت، بودن است.

وی همچنین با تاکید بر رعایت حفظ حجاب و عفاف در جامعه اسلامی متذکر شد: شهدای ما برای حفظ انقلاب و احیای امر به معروف و نهی از منکر از جان خود گذشتند تا ما در آرامش زندگی کرده و جوانان و دختران ما با حفظ حجاب و عفاف، زینب‌گونه در جامعه حاضر شوند و در مقابل تیرهای دشمن، علیه حجاب و عفاف ایستادگی کنند.

قاضی دادگاه تجدید نظر استان مازندران با اشاره به اینکه وضعیت حجاب و عفاف در جامعه ما، در شان ایران انقلابی و اسلامی نیست، گفت: شهدای ما برای حفظ حجاب و عفاف قیام کردند و در جبهه‌ها حضور یافتند و اکنون وضعیت حجاب در جامعه نگران‌کننده است و مورد قبول شهدا و خانواده‌های آنان نیست.

شعبانی افزود: دشمن از اوایل پیروزی انقلاب با توطئه‌های مختلف در پی ایجاد رخنه در بین صفوف به هم پیوسته ما در داخل کشور بوده است و از هر ترفندی برای این نفوذ با توطئه، ترور، تحریم و… استفاده کرده است و اکنون نیز با جنگ نرم سعی دارد تا با ورود به درون جامعه و سست کردن اعتقادات، جامعه را از درون و از فرهنگ به عنوان مهم‌ترین مسئله در کشور، نابود کند که باید آگاه باشیم.

وی یادآور شد: مردم آگاه و بصیر ما اکنون نیز با بصیرت دنباله‌رو رهبری هستند و با گوش فرا دادن به سخنان رهبری و ولایت‌فقیه به عنوان ستون و عمود خیمه انقلاب، از هیچ توطئه و نیرنگی نمی‌هراسند و همچنان پای ارزش‌های این انقلاب باقی می‌ماند.

قاضی دادگاه تجدید نظر استان مازندران در پایان با بیان اینکه ما اکنون بر سر سفره شهدا نشسته‌ایم و از سفره آنان متنعم می‌شویم، گفت: شهدا با ایثار جان و خون خود، به ما درس زندگی و حرکت در مسیر ولایت دادند که باید با مطالعه وصیت‌نامه‌های شهدا به عنوان چراغ راه زندگی، در مسیر شهدا و ولایت گام برداریم.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32