کد خبر: 4218
15/09/21 - 5:59 ق.ظ

هفتمین جشنواره سراسری «آواها و نغمه‌های آسمانی» در دو مرحله استانی و کشوری ویژه آقایان برگزار می‌شود که تاکنون ۲۸ گروه سرود از استان مرکزی ثبت نام کرده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری حجاب حجت‌الاسلام مصطفی ذوالفقاری، دبیر کانون‌های فرهنگی-هنری مساجد استان مرکزی در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از استان مرکزی، گفت: مرحله استانی هفتمین جشنواره سراسری «آواها و نغمه‌های آسمانی» به صورت غیرحضوری ویژه نوجوانان عضو کانون‌های فرهنگی – هنری مساجد در استان مرکزی برگزار می‌شود.

وی شناسایی و ارتقاء‌ سطح اطلاعات عمومی و تخصصی نوجوانان و جوانان علاقه‌مند به رشته سرود و همچنین ایجاد رقابت سالم، کشف استعدادهای محلی و منطقه‌ای و آشنایی بیشتر مردم و مسئولان با استعدادهای کانون‌های مساجد را از اهداف این جشنواره عنوان کرد.

حجت‌الاسلام ذوالفقاری اظهار کرد: هفتمین جشنواره سراسری آواها و نغمه‌های آسمانی در دو مرحله استانی و کشوری ویژه برادران برگزار می‌شود که گروه‌های متقاضی درسنین ۱۰ تا ۱۵ سال و ۱۴ تا ۳۰ سال می‌بایست پس از ثبت‌نام در سایت جشنواره به نشانی www.javananemasajed.ir و شرکت در دوره‌های آموزشی تدوین شده تا تاریخ ۱۴ آذر سال جاری طبق آئین‌نامه آثار خود را به دبیرخانه کانون‌های فرهنگی-هنری مساجد استان مرکزی ارائه کنند.

وی ادامه داد: این جشنواره در قالب موضوعات ائمه معصومین(ع)، مسجد، نماز، ایثار و شهادت، امر به معروف‌ و نهی از منکر، عفاف و حجاب برگزار خواهد شد، مرحله کشوری این جشنواره هشتم دی ماه سال جاری به میزبانی استان همدان برگزار می‌شود، همچنین بخش ویژه جشنواره شامل سرود سازمانی کانون‌های مساجد و سرود بدون موسیقی است که به صورت جداگانه داوری خواهد شد.

دبیر کانون‌های فرهنگی-هنری مساجد استان مرکزی در پایان گفت: استقبال گروه‌های سرود استان از هفتمین جشنواره سراسری آواها و نغمه‌های آسمانی بسیار خوب بوده است به طوری که تا کنون ۲۸ گروه سرود از استان مرکزی در این جشنواره ثبت‌نام کرده‌اند.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32