عضو شورای مرکزی مجمع اصولگرایان استان قم:

وضعیت حجاب برخی شهرها یادآور راهپیمایی ضد حجاب سال ۵۸ است

کد خبر: 4125
15/09/17 - 6:27 ق.ظ

عضو شورای مرکزی مجمع اصولگرایان استان قم گفت: وضعیت حجاب در برخی شهرها انسان را به یاد راه‌پیمایی علیه حجاب در سال ۵۸ می‌اندازد.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از خبرگزاری فارس از قم، مجتبی سبحانی چهارشنبه شب در دیدار اعضای شورای مرکزی مجمع اصولگرایان استان قم با حجت‌الاسلام والمسلمین آشتیانی نماینده مردم قم در مجلس و معاون جامعه مدرسین حوزه علمیه قم اظهار کرد: دغدغه مسائل فرهنگی در کشور وجود دارد.

وی افزود: مباحثی همچون مذاکرات هسته‌ای، مشکلات اقتصادی را به حاشیه رانده است در حالیکه می‌بینیم دشمنان در حال نفوذ به داخل خانه‌های ما هستند.

عضو شورای مرکزی مجمع اصولگرایان استان قم با بیان اینکه وضعیت حجاب هم در برخی شهرستان‌ها انسان را به یاد سال ۵۸ می‌اندازد که عده‌ای از بانوان در تهران، راه‌پیمایی علیه حجاب به راه انداخته بودند گفت: باید دید متولی این وضعیت کیست و چه کسی باید به این شرایط رسیدگی کند و جای سبک زندگی اسلامی در این بین کجاست؟

وی ادامه داد: سئوال اساسی اینجاست که کدام دستگاه و نهاد، وظیفه رسیدگی به مسائل فرهنگی را دارد و چرا مصوبه مجلس درباره طرح امر به معروف و نهی از منکر اجرایی نمی‌شود.

سبحانی با اشاره به اینکه نشریه‌ای نیست که به طور کامل از ارزش‌ها، آرمان‌ها و اهداف امام و شهدا دفاع کند خاطرنشان کرد: دفتر تبلیغات، سازمان تبلیغات، ارشاد و شهرداری‌ها و شوراها کدامیک مسئول مباحث فرهنگی هستند و باید پاسخگو باشند؟

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32