کد خبر: 4074
15/09/15 - 9:01 ق.ظ

اولین دوره آموزشی روش قرآنی نهادینه کردن عفاف و حجاب با حضور ۱۲۰ نفر از داوطلبان دارای مدرک کارشناسی ارشد و دکترا در شهر قم برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، جامعه فرهنگی قرآنی عصر در برگزاری این دوره اهدافی چون «آشنایی با روش­‌ها و مراحل مهندسی فرهنگی، آشنایی با ضروت فرهنگ­سازی در حوزه فریضه عفاف و حجاب در جامعه با محوریت قرآن، آشنایی با آموزه­‌های قرآنی در نهادینه­ سازی فرهنگ عفاف و حجاب و عینیت­ بخشی به آن در جامعه معاصر، نیازسنجی در خصوص فرهنگ­سازی در حوزه عفاف و حجاب، بررسی نقش و توانمندی­‌های ابزارهای ارتباط جمعی اعم از رسانه ملی و غیره در پیشبرد اهداف مد نظر در نهادینه­ سازی فرهنگ حجاب و عفاف در جامعه» را مورد نظر خواهد داشت.

بر اساس این گزارش، فراگیران این دوره از میان ائمه جمعه، ائمه جماعات فعال فرهنگی، مدیران فرهنگی، مسئولین ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی، مسئولین جبهه‌های فرهنگی استان­‌ها، فعالان فرهنگی و اساتید رشته­‌های مربوط به فرهنگ انتخاب شده‌اند. همچنین اولویت شرکت با افرادی است که در جریان­‌های فرهنگی مربوط به عفاف و حجاب تأثیرگذارترند و با مباحث علوم قرآن و تفسیر، آشنایی بیشتری دارند.

همچنین استان­‌هایی که بیشتر در معرض تهاجم فرهنگی مربوط به حجاب و عفاف هستند، در اولویت بیشتری قرار دارند.

انتهای پیام

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32