کد خبر: 4022
15/09/13 - 8:03 ق.ظ

مسئول سازمان ورزش بسیج کشور گفت: بسیج تنها نهادی است که در بخش خواهران در ۶ رشته پرمدال و در گروه سنی نونهالان و نوجوانان این برنامه را عملیاتی کرده است.

به گزارش پایگاه خبری حجاب کاظم یزدانی امروز در حاشیه مراسم افتتاحیه جشنواره فرهنگی ـ ورزشی خواهران بسیج کشور در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در فلاورجان، گفت: در راستای سیاست‌ها و برنامه‌های ملی توسعه ورزش قهرمانی، در طول سال برنامه‌های متنوعی را در دستور کار داریم که اوایل سال مسابقه انتخابی استان‌ها برگزار می‌شود و تیم‌های برتر در جشنواره حضور پیدا می‌کنند که در این مرحله نخبگان شناسایی و به تیم‌های ملی معرفی می‌شوند.

وی در خصوص هدف برگزاری جشنواره‌های ورزشی بسیجیان بیان داشت: هدف این جشنواره‌ها این است که در رشته‌هایی که می‌توانیم با حجاب برتر شرکت کنیم، سرمایه‌گذاری انجام شود.

مسئول سازمان بسیج ورزش کشور ادامه داد: بسیج تنها نهادی است که در بخش خواهران در ۶ رشته پرمدال و در گروه سنی نونهالان و نوجوانان این برنامه را عملیاتی کرده، که امید است در طول شش سال آینده به سطوح بالا برسد.

یزدانی در رابطه با برنامه سازمان بسیج ورزشکاران برای حمایت از ورزشکاران بیماری‌های خاص و پیوندی گفت: تفاهم‌نامه‌ای با فدراسیون جانبازان و معلولین به امضا رسانده‌ایم، که در بخش خانم‌ها و آقایان زیرسازی مناسبی در این زمینه داشته باشیم و در واقع تجهیزاتی مهیا خواهد شد که در بخش معلولان به عزیزان و فدراسیون، انگیزه و امکانات کافی برای بالا رفتن رتبه اختصاص داده شود.

وی با بیان اینکه به طور کلی در کشور کمبود امکانات ورزشی نداریم، اذعان داشت: ساخت سه هزار سالن ورزشی، راه‌اندازی ورزشگاه ساحلی و تربیت ۱۵ هزار مربی خواهر و بردار و مدیر ورزشی از اقدامات انجام شده است و آنچه که نیاز است، همدلی، انسجام و مدیریت است که باید برای ضعف مدیریت برنامه‌ریزی کنیم.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32