کد خبر: 4009
15/09/13 - 6:06 ق.ظ

مدیر ستاد توانمندسازی زنان سرپرست خانوار شهرداری تهران گفت: محصولات مرتبط به عفاف و حجاب در هفتمین نمایشگاه زنان و تولید ملی با تخفیف ویژه به دانشجویان…

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از گروه اجتماعی میزان، فهیمه فیروزفر، مدیر ستاد توانمندسازی زنان سرپرست خانوار شهرداری تهران اظهار داشت: غرفه دینا محصولات عفاف و حجاب از جمله چادر مشکی، چادر نماز، جوراب و … را با تخفیف ۵۰ درصدی به دانشجویان ارائه می کند.

وی ادامه داد: معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران در راستای ترویج حجاب ۵۰ درصد از خرید دانشجویان را به عنوان هدیه پرداخت می کند. دانشجویان می‌توانند با ارائه کارت دانشجویی در زمان برگزاری نمایشگاه از غرفه دینا خرید کنند.

فیروزفر با بیان اینکه ۷۵ برند دراین نمایشگاه شرکت می‌کنند، گفت: این برندها شامل برندهای مطرح و مراکز مهارت آموزی کوثر می‌شوند که به برند تبدیل شدند.

نمایشگاه زنان و تولید ملی از سال ۹۱ با معرفی تولید پوشاک ایرانی و زنان سرپرست خانوار کار خود را آغاز کرده است و تا کنون شش دوره این نمایشگاه به همت ستاد توانمند سازی زنان سرپرست خانوار برگزار شده است. هدف اصلی این نمایشگاه معرفی تولیدات ایرانی با کیفیت عالی بوده است.

هفتمین نمایشگاه زنان و تولید ملی از ۱۸ تا۲۷ شهریورماه از ساعت ۱۰صبح تا ۹شب در بوستان گفتگو برگزار می شود.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32