کد خبر: 3942
15/09/10 - 9:42 ق.ظ

نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی گفت: برنامه‌های کارگروه تحکیم بنیان خانواده و عفاف و حجاب می‌‌تواند نقش بسزایی در ترویج جایگاه واقعی بانوان استان…

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از خبرگزاری تسنیم از قزوین، حجت‌الاسلام سیدمرتضی حسینی در نشست با بانوان فرهیخته استان قزوین که در سالن جلسات اداره‌کل تبلیغات اسلامی استان قزوین برگزار شد، اظهار داشت: برنامه‌های کارگروه تحکیم بنیان خانواده و عفاف و حجاب می‌‌تواند نقش بسزایی در ترویج جایگاه واقعی بانوان استان قزوین داشته باشد در همین راستا باید جایگاه بانوان فرهیخته قزوین در جامعه تبیین شود.

وی با بیان اینکه با افزایش دیدارهای بانوان فرهیخته با مسئولان اجرایی استان قزوین در امور فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی می‌توان راهگشای بسیاری از آسیب‌های اجتماعی باشد، عنوان کرد: تذکرات و رهنمودهای بانوان فرهیخته می‌تواند تأثیر بسزایی در ادارات و سازمان‌های دولتی استان قزوین داشته باشد در همین راستا این کارگروه باید نشست‌های مشترکی را با مدیران استان قزوین برگزار کند.

نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه با انتقال مسائل به مدیران و رؤسای ادارات می‌تواند سبب رشد و ارتقاء این ادارات و سازمان‌ها در مسائل فرهنگی شود، بیان کرد: در مقوله عفاف و حجاب در بازار و اصناف تا حدود زیادی اوضاع بهبود داشته که این امر نشانگر تأثیر جلسات و نشست‌های این اتاق فکر است.

حسینی با بیان اینکه برای اجرای رهنمودها و تذکرات اتاق فکر بانوان فرهیخته استان قزوین توسط مسئولان استانی باید زمانی معین شود، خاطرنشان کرد: با تعیین زمان مشخص شده اگر این افراد این تذکرات را اجرایی نکردند به ما ابلاغ شود تا این مسائل را پیگیری کنیم.

وی ابراز کرد: توجه به امور فرهنگی در تمامی حوزه‌ها مهم و اساسی بوده چراکه فرهنگ در عرصه‌های اقتصادی و اجتماعی نیز دخیل است.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32