کد خبر: 3939
15/09/10 - 9:37 ق.ظ

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان قزوین گفت: با تخصیص بودجه مناسب برای کارگروهای بانوان می‌توان طرح‌هایی که در این اتاق فکر مطرح می‌شود را توسط خود این…

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از خبرگزاری تسنیم از قزوین، علی نعمت‌الهی ظهر امروز در نشست با بانوان فرهیخته استان قزوین در سالن جلسات اداره کل تبلیغات اسلامی استان قزوین، اظهار داشت: سلسه نشست‌هایی که بانوان فرهیخته با مسئولان و نمایندگان مجلس در سازمان تبلیغات اسلامی داشتند بسیار تأثیرگذار بوده و در صورت ادامه می‌تواند در اصلاح امور بانوان در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی تأثیرگذار باشد.

وی با بیان اینکه هر بانوی تحصیل کرده و برجسته‌ای فرهیخته نبوده و فرهیختگی در همگامی با دین و مذهب معنای واقعی خود را منعکس می‌کند، عنوان کرد: در آغاز فعالیت ما در این سازمان لیستی مبنی بر اسامی ۱۲۰ بانو به عنوان فرهیختگان استان معرفی شد که ما این لیست را مورد بررسی قرار دادیم.

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان قزوین با اشاره به اینکه پس از غربالگری که در اداره کل تبلیغات اسلامی صورت گرفت، ۴۰ نفر از بانوان برجسته استانی به عنوان فرهیخته شناسایی شدند، بیان کرد: فرهیختگی زمانی معنا داشته که همگام با اهداف نظام و فرایض دینی باشد.

نعمت‌الهی با اشاره به اینکه بانوان فرهیخته استان به دو کارگروه تحکیم بنیان خانواده، عفاف و حجاب تشکیل شده‌اند، اظهار کرد: این کارگروهان نیاز به حمایت‌های مالی از سوی مسئولان ارشد استانی دارند.

وی افزود: با تخصیص بودجه به این کارگروهان می‌توان طرح‌هایی که در این اتاق فکر مطرح می‌شود را توسط خود این بانوان اجرایی کرد که این امر سبب تسریع در امر اجرای این طرح‌ها است.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32