کد خبر: 3882
15/09/07 - 8:24 ق.ظ

مصوبه عفاف و حجاب توسط شورای فرهنگی اجتماعی زنان بازنگری خواهد شد

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا)، دومین جلسه کارگروه بازنگری و اصلاح مصوبه ۴۲۷ شورای عالی انقلاب فرهنگی (راهکارهای اجرایی گسترش فرهنگ عفاف و حجاب) توسط شورای فرهنگی اجتماعی زنان و خانواده شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار شد.

به گزارش مرکز خبر شورای عالی انقلاب فرهنگی، در این جلسه که با حضور نمایندگان وزارتخانه‌های کشور و فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد، اهم وظائف و تکالیف این وزارتخانه‌ها در مصوبه یادشده مورد بحث و بررسی قرار گرفت و اعضاء پیشنهادهای خود را به منظور به روزرسانی این اقدامات ارائه کردند.

در این جلسه، اعضاء ضمن تاکید بر لزوم به‌روزرسانی اقدامات محوله به دستگاه‌ها اجرایی با توجه به تحولات ایجاد شده در سال‌های اخیر، در نظر گرفتن معیارهای روشن و قابل اندازه‌گیری به منظور رصد اقدامات و همچنین ضمانت اجرایی برای این مصوبه را مورد تاکید قرار دادند.

در این جلسه همچنین مقرر شد پس از بازنگری وظائف دستگاه‌ها؛ شرح وظایف، دستورالعمل‌های اجرایی و پیوست‌های مناسب برای تأمین منابع و ضمانت‌های اجرایی هر کدام از بخش‌های مصوبه با همکاری دستگاه مربوطه تنظیم شود.

اولین جلسه این کارگروه به بحث و بررسی پیرامون وظائف سازمان صداوسیما اختصاص داشت.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32