کد خبر: 3871
15/09/07 - 5:58 ق.ظ

رئیس اداره تبلیغات اسلامی جاسک با اشاره به رعایت عفاف و حجاب در جامعه اسلامی گفت: حجاب در استحکام و تداوم هسته اصلی خانواده بسیار تأثیرگذار است.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از هرمزگان، حجت‌الاسلام غلامپور، رئیس اداره تبلیغات اسلامی جاسک دیروز، ۱۵ شهریورماه طی سخنانی در مسجد امام علی(ع) با بیان اینکه دشمنان دین و قرآن و نظام جمهوری اسلامی می‌خواهند با سازکارهای گوناگون و ظواهر فریبنده این ارزش و هویت دینی را کمرنگ و پایه‌های محکم آن را سست نشان دهند، گفت: حجاب و عفاف نماد ارزشمند دین مبین اسلام و آیین نبوی و علوی است.
غلامپوراز عفاف و حجاب به عنوان یک مصونیت اجتماعی، فرهنگی و اخلاقی نامبرد و گفت: این فریضه اعتقادی نه‌تنها انسان‌ها را محدود نمی‌کند بلکه ارزش و حوزه فعالیت آن را گسترش می‌دهد.
وی افزود: اولین کار دشمنان در این راستا دور کردن زنان و دختران از حجاب و متزلزل کردن خانواده است که بانوان ما باید با حفظ حجاب خود به دشمنان اجازه ندهند که به اهداف شوم خود در جامعه دست پیدا کنند.
رئیس اداره تبلیغات جاسک گفت: حجاب در استحکام و تداوم هسته اصلی خانواده بسیار تأثیرگذار است و موجب ایجاد آرامش روانی و امنیت روحی در جامعه می‌شود.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32