به همت اداره تبلیغات اسلامی شهرقدس

برپایی نمایشگاه «بانوی آفتاب» در شهرستان قدس

کد خبر: 3809
15/09/03 - 6:25 ق.ظ

به همت اداره تبلیغات اسلامی و همکاری ادارات شهرستان قدس، نمایشگاه بانوی آفتاب با هدف الگو و فرهنگ‌سازی زنان کارآفرین شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از کانون خبرنگاران نبأ وابسته به خبرگزاری ایکنا، محسن دهقانی، مسئول روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قدس از برگزاری نمایشگاه بانوی آفتاب امسال با حضور ادارات فرهنگی به خصوص اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خبر داد.

وی، عنوان کرد : این نمایشگاه با اختصاص بیش از ۱۸ غرفه با هدف ترویج فرهنگ عفاف در بانوان، معرفی الگوی ایرانی، اسلامی در پوشش و لباس و معرفی الگوهای مناسب کارآفرینی بانوان و توسعه و ترویج فرهنگ نماز برپا شده است.

دهقانی، تصریح کرد: این نمایشگاه شامل غرفه‌های عرضه کتاب، نرم‌افزار، بسته‌های فرهنگی، محصولات و البسه حوزه عفاف و حجاب، آموزش صحیح‌خوانی نماز و قرآن، صنایع دستی و ارائه دستاوردها و توانمندی‌های ادارات فعال شهرستان قدس در حوزه عفاف و حجاب است.

این مسئول، افزود: غرفه نماز اداره تبلیغات اسلامی، غرفه مشاوره خانواده، ازدواج و احکام شرعی با حضور اساتید حوزه و دانشگاه در زمینه مشاوره خانواده، غرفه حوزه علمیه باقرالعلوم(ع)، غرفه بسیج جامعه زنان سپاه، غرفه کانون بسیج هنرمندان، خانه ناشنوایان، غرفه فرهنگی عهد ما، غرفه‌های دوخت چادر رایگان و قالیبافی از جمله غرفه‌های این نمایشگاه هستند.

وی، اعلام کرد: در این نمایشگاه علاوه بر عرضه محصولات، مجموعه‌ای از آثار هنری و تولیدات بانوان کارآفرین و موفق با هدف رشد اقتصادی، اشتغال‌زایی و تقویت بنیه اقتصادی بانوان در معرض دید علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

مسئول روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شهر قدس، در پایان به ساعات بازدید این نمایشگاه اشاره کرد و گف : نمایشگاه بانوی آفتاب از ساعت ۱۰ صبح تا اذان ظهر و از ساعت ۱۶ تا اذان مغرب واقع در خیابان آزادی، نبش خیابان شهیدی حمیدی، مجموعه فرهنگی سپاه ناحیه شهرستان قدس(حسینیه سیدالشهداء سپاه) برای بازدید عموم همشهریان دایر خواهد بود.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32