معاون فرهنگی ستاد احیای امر به معروف در همدان:

اجرای قانون عفاف و حجاب از سوی دولت جدی گرفته شود

کد خبر: 3687
15/08/24 - 8:38 ق.ظ

معاون فرهنگی ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر همدان گفت: اجرای قانون عفاف و حجاب بر اساس قانون شورای عالی انقلاب فرهنگی را از رئیس جمهور خواستاریم.

به گزارش پایگاه خبری حجاب محمدجواد بیات امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان با اشاره به سفر رئیس جمهور به همدان اظهار کرد: با توجه به تأکید مقام معظم رهبری به اجرای اصل هشتم قانون اساسی، این قانون یکی از مطالبات مردم از رئیس جمهور است.

وی با تأکید بر اشاعه فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر اضافه کرد: اجرای قانون عفاف و حجاب بر اساس قانون شوارای عالی انقلاب فرهنگی را از رئیس جمهور خواستاریم.

معاون فرهنگی ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان همدان ادامه داد: اجرای قانون حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر از دیگر خواسته‌های ما از رئیس جمهور است.

وی تصریح کرد: مهندسی فرهنگی در بحث حفظ ارزش‌های انقلاب اسلامی و مسائل اعتقادی باید مد نظر رئیس جمهور قرار بگیرد چراکه مسائل فرهنگی بسیاری دور از شأن نظام اسلامی و وصیت‌نامه امام و شهدا در جامعه رواج دارد.

بیات با بیان اینکه اشتغال و ازدواج جوانان امروزه به یک معضل در جامعه درآمده است گفت: بحث اشتغال و ازدواج از مطالبات مهم مردم همدان از رئیس جمهور است که باید به آن توجه ویژه‌ای شود.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32