کد خبر: 3662
15/08/23 - 11:29 ق.ظ

معاون تشکل‌های مردمی ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان‌شمالی از تشکیل ۵۰۰ گروه طلایه‌داران امر به معروف و نهی از منکر در استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری حجاب محمد سیفی ، معاون تشکل های مردمی ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان‌ شمالی در گفت و گو با خبرگزاری بین المللی ایران (ایکنا) از خراسان‌شمالی اظهار کرد: پس از تصویب قانون حمایت از آمران امر به معروف و نهی از منکر، مقرر شد به منظور ترویج و تبلیغ هر چه بهتر این فریضه الهی گروه‌هایی تحت عنوان طلایه داران امر به معروف و نهی از منکر تشکیل شوند.
وی با اشاره به تشکیل ۵۰۰ گروه طلایه داران امر به معروف در استان،افزود: این گروه ها در قالب تیم های ۱۰ تا ۱۵ نفره از برادران و خواهران تشکیل خواهند شد.
سیفی با بیان اینکه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه مظلوم واقع شده است، عنوان کرد: افراد فعال در این گروه ها فقط باید به صورت تذکر لسانی اقدام به امر به معروف و نهی از منکر کنند.
وی خاطرنشان کرد: آمران و ناحیان امر به معروف و نهی از منکر حق تجسس و برخورد همراه با خشونت را در جامعه ندارند.
معاون تشکل های مردمی ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان‌شمالی گفت: همزمان با دهه کرامت گروه های طلایه داران امر به معروف و نهی از منکر می توانند فعالیت خود را در سطح شهر و روستاهای استان آغاز کنند.
سیفی با ذکر این که امر به معروف و نهی از منکر فقط در حوزه حجاب و عفاف خلاصه نمی شود،یادآورشد: این فریضه بسیار مهم مشمول مسائل اقتصادی،اخلاقی،ارزش ها و منکرات نیز می شود.
وی عنوان کرد: با اجرای امر به معروف و نهی از منکر در جامعه می توان خوبی ها را گسترش و از ترویج بدی ها جلوگیری کرد.
سیفی ادامه داد: همه اقشار جامعه در هر جایگاهی می توانند بدون وجود محدودیت قانونی در قالب گروه های طلایه داران امر به معروف و نهی از منکر فعالیت کنند.
وی با بیان اینکه در حوزه امر به معروف و نهی از منکر تلاش شده امور به مردم واگذار شود،گفت: در هر جایی که کارها به مردم واگذار شده نتایج مورد قبولی کسب شده است.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32