کد خبر: 3614
15/08/20 - 11:20 ق.ظ

فرمانده حوزه مقاومت حضرت زهرا(سلام الله علیها)، اظهار داشت: جامعه به داشتن زنان بسیجی افتخار کرده و به پرچم داری آنها در دنیای امروز نیاز دارد.

به گزارش پایگاه خبری حجاب سیده فاطمه علوی تبار، فرمانده حوزه مقاومت حضرت زهرا(سلام اله علیها) یاسوج در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان، گفت: این حوزه با همکاری سپاه ناحیه یاسوج همایش سالانه میقات صالحین را در مصلی امام خمینی (رحمه الله تعالی علیه) این شهرستان برگزار کرد.

وی، افزود: همایش سالانه میقات صالحین با هدف آشنایی، انسجام و همبستگی بیشتر، افزایش همدلی و هم زبانی و تجدید پیمان حلقه های صالحین با ولایت و امام زمان(عج الله تعالی فرجه الشریف)، در محل برگزاری نماز جمعه یاسوج برگزار شد.

علوی تبار، ادامه داد: در این همایش که با حضور بیش از هزار خواهر بسیجی از پایگاه های مقاومت یاسوج برگزار شد، بسیجیان به صورت حلقه نشسته و پیرامون مسائل روز (ماهواره، حجاب، مسئله هسته ای) و دیگر مسائل جامعه به بحث و تبادل نظر پرداختند.

فرمانده حوزه مقاومت حضرت زهرا(سلام الله علیها) یاسوج، اظهار داشت: این خواهران بسیجی هر هفته یک بار در مساجد و پایگاه های مقاومت خود در قالب حلقه های صالحین گرد هم آمده و پیرامون مسائل تربیتی، اجتماعی و دیگر موارد لازم به فعالیت می پردازند.

وی، با بیان این که همایش میقات صالحین هر سال یک بار و در یک محل برگزار می شود، گفت: امسال نیز به منظور ارتقاء سطح کمی و کیفی حلقه ها، بصیرت و آگاهی بسیجیان نسبت به مسائل روز دنیا، این همایش را در مصلی امام خمینی(رحمه الله تعالی علیه) یاسوج برگزار کردیم.

این مسئول فرهنگی و بسیجی، با بیان این که جامعه به داشتن زنان بسیجی افتخار می کند، گفت: دنیای امروز به پرچمداری چنین زنانی نیاز داشته و استفاده از توانمندی آنها در برنامه هایی مانند: حجاب و عفاف، امر به معروف و نهی از منکر و مسائل تربیتی بسیار موثر است.

علوی تبار، در پایان از برگزاری دوره مقدماتی، آموزشی ویژه سرگروه های حلقه های صالحین در هفته آینده، در یاسوج خبر داد.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32