دبیرکل جبهه فرهنگی عفاف و حجاب عنوان کرد؛

مظلومیت نیروی انتظامی در عمل به وظیفه قانونی خود در زمینه حجاب

کد خبر: 3575
15/08/18 - 11:43 ق.ظ

دبیرکل جبهه فرهنگی عفاف و حجاب با اشاره به تاثیر مهم نیروی انتظامی رد ترویج زندگی عفیفانه، گفت: نیروی انتظامی در عمل به وظیفه قانونی خود در زمینه حجاب …

حجت الاسلام و المسلمین محمد محسن دعایی در گفت‌و‌گو با خبرنگار حجاب نیوز در دفاع از اقدامات نیروی انتظامی در حفظ و گسترش فرهنگ حجاب و عفاف، اظهار داشت: نیروی انتظامی مظلوم‌ترین ارگان جمهوری اسلامی ایران در عمل به وظایف مسلم قانونی خود در محورحجاب است.
دبیر کل جبهه حجاب با اشاره به مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی، افزود: مصوبه ۴۲۷ شورای انقلاب فرهنگی حدود ۳۰۰ دستو العمل را برای ۳ الی ۴ ارگان کشور مشخص می‌کند.
وی با بیان اینکه این مصوبه قانون‌ها و تکالیف دیگری را برای همه در راستای حفظ حجاب و حیا مشخص وبرای آن حدود شرعی تعیین می‌کند، افزود: متاسفانه اغلب این وظایف روی زمین مانده و به شکل سطحی و جلسه‌ای به آن عمل می‌شود.
حجت الاسلام دعایی ضمن اشاره به اینکه این ارگان مورد بی‌مهری برخی از مسئولان ارشد و هتک حرمت برخی از افراد قرارگرفته است، تاکید کرد: نیروی انتظامی تنها ارگانی در نظام است که طبق نص صریح قانون برای مقابله با قانون شکنان و آن‌هایی که قانون را زیرپا می‌گزارند به وظایف قانونی خود را عمل می‌کنند.
حجت الاسلام دعایی با تاکید بر اینکه باید مظلومیت نیروی انتظامی دفاع کنیم، تصریح کرد: از یک سو دیگر برای بهسازی روش‌های مدیریت جرم می‌شود به آن‌ها مشاوره داد و کمک کرد که کسانی که یک تنه در برابر دنیای استکبار در این حوزه ایستاده‌اند بهتر بتوانند وظایف قانونی خود را عمل کنند.
انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32