مسئول کانون فرهنگی مساجد چهارمحال و بختیاری:

۱۰ نمایشگاه عفاف و حجاب در مساجد چهارمحال و بختیاری برگزار می‌شود

کد خبر: 3503
15/08/16 - 10:07 ق.ظ

مسئول کانون فرهنگی مساجد چهارمحال و بختیاری گفت: هم‌زمان با آغاز دهه کرامت ۱۰ نمایشگاه عفاف و حجاب در راستای ترویج فرهنگ حجاب و عفاف در مساجد سراسر استان…

احترام به حجاب

به گزارش پایگاه خبری حجاب حجت‌الاسلام مراد یوسفی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شهرکرد، اظهار داشت: ۲ کانون فرهنگی در مساجد شهرکرد و سامان با نام شاهچراغ(ع) در دهه کرامت افتتاح می‌شود.

وی افزود: جشن‌های ویژه دهه کرامت کانون‌های فرهنگی مساجد در ۲۰ مسجد شاخص سراسر استان برگزار می‌شود.

مسئول کانون فرهنگی مساجد چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه نمایشگاه کتاب ویژه دهه کرامت در استان برپا می‌شود، خاطرنشان کرد: مسابقات کتاب‌خوانی با موضوعات امام رضا(ع)، حضرت معصومه(س) و حضرت شاهچراغ(ع) با هدف آشنایی افراد به ویژه جوانان با سیره اهل‌بیت(ع) در کانون‌های فرهنگی مساجد استان برگزار می‌شود.

مرادی با اشاره به اینکه سلسله جلسات شبهه‌زدایی با موضوع‌های رضوی در کانون‌های فرهنگی مساجد استان برگزار می‌شوند، بیان کرد: ۲ همایش بزرگداشت شناخت مقام حضرت شاهچراغ(ع) در دهه کرامت در مساجد استان برگزار می‌شوند.

وی با اشاره به برپایی کلاس‌های اوقات فراغت از سوی کانون‌های فرهنگی مساجد تصریح کرد: نمایشگاه دستاوردهای فرهنگی مساجد در تابستان با موضوع دهه کرامت برپا می‌شوند.

مسئول کانون فرهنگی مساجد چهارمحال و بختیاری از برگزاری همایش تجلی عصمت خبر داد و گفت: همایش تجلی عصمت ویژه ولادت حضرت معصومه(س) در کانون‌های مساجد سراسر استان برگزار می‌شود.

مرادی ادامه داد: هم‌زمان با آغاز دهه کرامت ۱۰ نمایشگاه عفاف و حجاب در راستای ترویج فرهنگ حجاب و عفاف در مساجد سراسر استان برپا می‌شود.

وی با اشاره به اینکه در این دهه کارگاه آموزشی و مهارت‌های قبل از ازدواج در استان برگزار می‌شود، افزود: کارگاه مهارت‌های ارتباطی و مشاوره قبل از ازدواج با هدف کاهش طلاق و آموزش مهارت‌های زندگی و ایجاد ارتباط صحیح با همسر در استان برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32