کد خبر: 3490
15/08/16 - 5:53 ق.ظ

قائم‌مقام دبیر ستاد امر به‌معروف و نهی از منکر استان اصفهان گفت: حجاب یک امر قلبی است و در این زمینه باید بر فعالیت‌های فرهنگی متمرکز باشیم و از اجبار…

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از اصفهان، حجت‌الاسلام مجتبی اخوان، قائم‌مقام دبیر ستاد امر به‌معروف و نهی از منکر استان اصفهان در جلسه ستاد احیای امر به‌معروف و نهی از منکر شهرستان شهرضا، اظهار کرد: یک مسئول در حکومت اسلامی موظف به خدمت‌رسانی است و اگر در این زمینه کوتاهی کرد، ستاد احیای شهرستان موظف است در این مورد چاره‌اندیشی کند.

وی در ادامه ضمن ابراز تأسف از أخذ شهریه‌های سنگین دانشگاهی، عنوان کرد: متأسفانه دانشگاه‌ها به‌دنبال کسب منافع مادی هستند و رسالت اصلی خود مبنی بر علم‌آموزی را فراموش کرده‌اند.
قائم‌مقام دبیر ستاد امر به‌معروف و نهی از منکر استان اصفهان یکی از وظایف ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر را ارتقاء سطح بینش و آگاهی مردم دانست و گفت: برخی افراد به‌دنبال آن هستند تا مردم در جهل و نا آگاهی باشند تا بدینوسیله آن ها رشد کنند و منافع بیشتری به دست بیاورند.

اخوان با بیان اینکه عوام‌فریبی برخی مسئولان، باعث لطمه وارد شدن به اصول انقلاب می‌شود، تأکید کرد: ستاد احیای امر به‌معروف و نهی از منکر موظف است تا جلوی عوام‌فریبی‌ها را بگیرد و در جهت حفظ منافع مردم بکوشد.

وی با اشاره به افزایش آمار طلاق در جامعه تصریح کرد: آمار ازدواج در سه ماهه نخست سال ۹۴ نسبت به مدت مشابه سال قبل ۷/۹درصد رشد داشته و این در حالی است که آمار طلاق نیز در همین مدت ۵/۱۷ درصد رشد داشته است.

قائم‌مقام دبیر ستاد امر به‌معروف و نهی از منکر استان اصفهان همچنین، برخورد پلیسی و قضایی با پدیده بی‌حجابی را رفتاری غیر اصولی دانست و گفت: حجاب یک امر قلبی است و در این زمینه باید بر فعالیت های فرهنگی متمرکز باشیم و از اجبار بپرهیزیم.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32