مدیرکل امور فرهنگی استانداری کهگیلویه‌ و بویراحمد:

آئین‌نامه گسترش فرهنگ عفاف و حجاب در کهگیلویه‌ و بویراحمد اصلاح می‌شود

کد خبر: 3480
15/08/15 - 9:54 ق.ظ

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کهگیلویه‌ و بویراحمد گفت: آئین نامه گسترش فرهنگ عفاف و حجاب نواقص و ابهامات زیادی دارد.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از خبرگزاری تسنیم از یاسوج، حجت‌الاسلام سید علی فتح میرمحمدی ظهر امروز در نشست ستاد عفاف و حجاب کهگیلویه‌وبویراحمد اظهار داشت: آئین نامه‌ای از سوی شورای عالی انقلاب فرهنگی در زمینه گسترش فرهنگ حجاب و عفاف تهیه و به استان‌ها ابلاغ شده که وظیفه تمام نهادها و بویژه دستگاه‌های اجرایی در آن مشخص شده است.

وی با اشاره به ضرورت بومی و استانی شدن آئین نامه فرهنگ عفاف و حجاب در استان، عنوان کرد: بسیاری از موارد این آئین نامه ملی بوده و بومی کردن آن ضروری است.

میرمحمدی ابراز کرد: این آئین نامه ابهامات و نواقصات زیادی دارد که بزودی تعیین و برای رفع ابهام و همچنین تامین اعتبار لازم برای اجرایی کردن آن به مرکز کشور منعکس می‌شود.

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کهگیلویه‌وبویراحمد افزود: انتظار می‌رود ادارات این استان برای اجرای مفاد و بندهای آئین نامه گسترش فرهنگ عفاف و حجاب تلاش کنند و نهادهای فرهنگی و رسانه‌ها برای ترویج هرچه بیشتر فرهنگ حجاب و عفاف همکاری و تعامل داشته باشند.

میرمحمدی با تاکید بر اینکه باید ادارات استان در زمینه گسترش و ترویج فرهنگ حجاب و عفاف به طور مستمر گزارش دهند، تصریح کرد: ضروری است دستگاه‌های اجرایی پیشنهادها و انتقادات خود را برای بهبود آئین نامه فرهنگ عفاف و حجاب ارائه دهند.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32