کد خبر: 3452
15/08/14 - 5:33 ب.ظ

امام جمعه مهاباد گفت: تولیدکنندگان پوشاک باید مکلف به تولید لباس‌هایی هماهنگ با هویت اسلامی و ایرانی شوند.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از خبرگزاری تسنیم از ارومیه، ماموستا عبدالقادر سهرابی در آیین عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته مهاباد با اشاره به جمع‌بندی نهایی مذاکرات هسته‌ای اظهار داشت: این توافقنامه رژیم صهیونیستی را بسیار غضبناک کرد تا جایی که نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی خواستار اعمال نفوذ بر کنگره آمریکا شده است.

امام جمعه مهاباد گفت: هم‌اکنون معلوم شده که ایران اسلامی در جهان منزوی نیست بلکه این رژیم صهیونیستی است که در دنیا منزوی و گوشه‌گیر شده است.

وی با تاکید بر وحدت بین مسلمانان تصریح کرد: متاسفانه گروه‌های تکفیری در حال قتل و غارت و شکنجه مسلمانان هستند بنابراین امیدواریم شیعه و سنی اسیر تحریکات دشمن نشده و به دچار اختلافات مذهبی نشوند چون مشترکات فراوانی با یکدیگر دارند.

سهرابی به مسئله عفاف و حجاب در جامعه اشاره کرد و افزود: دین مبین اسلام دینی وزین و کاملی بوده و قوانین آن به نفع دین و دنیای بشریت است و در این باره اسلام به مسئله عفاف و حجاب تاکید فراوان داشته و حفظ حیاء را نشانه ایمان دانسته است.

امام جمعه مهاباد بیان کرد: خداوند متعال در قرآن کریم به دختران و زنان مومن دستور داده که پوشش اسلامی خود را رعایت کرده و در خیابان و در جلوی دید نامحرم بی‌جهت رفت و آمد نکنند.

وی با ابراز تاسف از نوع حجاب و پوشش بانوان جامعه گفت: در این باره تولیدکنندگان باید مکلف به تولید لباس‌هایی هماهنگ با هویت اسلامی و ایرانی شده و از سوی دیگر فروشندگان نباید چنین تولیداتی را در معرض فروش بگذارند.

امام جمعه مهاباد افزود: هم‌اکنون که استکبار جهانی نتوانسته با ابرازهای نظامی بر علیه مسلمانان چیره شود اما فرهنگ و اعتقادات آنان را نشانه گرفته و با نشان دادن اسلام به عنوان دینی خشن و تخریب‌گر، دشمنی علنی خود را با این دین الهی نشان می‌دهد.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32