رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهرقدس:

نهضت حجاب و عفاف در شهرقدس به راه می‌افتد

کد خبر: 3437
15/08/14 - 7:10 ق.ظ

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر قدس گفت: با همکاری نهادهای ذی‌ربط نهضت حجاب و عفاف در شهرقدس به راه می‌افتد.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از خبرگزای فارس از غرب استان تهران، پروانه نجمی عصر امروز در جلسه برنامه‌ریزی هفته کرامت شهرستان قدس با اشاره به ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختر، اظهار کرد: به منظور هرچه باشکوه‌تر برگزار کردن این روز و دهه مربوط به آن که با عنوان دهه کرامت نام‌گذاری شده است، کارگروه بانوان در شورای اسلامی شهر قدس تشکیل جلسه داد.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر قدس ضمن خیرمقدم و مدعوین در خصوص بررسی و آسیب‌شناسی همایش و نمایشگاه بانوی آفتاب در سال گذشته، تقویت نقاط قوت و رفع معایب کار اقدام به برگزاری این نمایشگاه در سال جاری با کیفیت بهتر توضیحاتی را ارائه کرد.

نجمی هدف از این جلسه را برنامه‌ریزی برای گرامیداشت دهه کرامت اعلام کرد و افزود: در نظر داریم با تشکیل نهضت حجاب و عفاف، در دهه کرامت برنامه‌هایی را به اجرا درآوریم با این قابلیت که در همه طول سال امکان ادامه را داشته باشند.

وی با اشاره به ولادت حضرت معصومه (س) در اول ذی‌القعده، آغاز دهه کرامت و نام‌گذاری این روز به نام روز دختر اظهار کرد: امیدواریم این نام‌گذاری منشأ خیر برای توجه، تفکر و انجام کارهای پر خیر و برکت برای دختران این مرز و بوم باشد.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر قدس زمان و مکان اجرای نمایشگاه را روزهای دوم، تا چهارم شهریور ماه سال جاری واقع در حسینیه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان قدس در خیابان هشت متری شورا عنوان کرد.

وی تصریح کرد: این نمایشگاه با همکاری ادارات تبلیغات اسلامی، فرمانداری، سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری، بهزیستی، ناحیه مقاومت بسیج شهرستان قدس و جبهه فرهنگی عهد ما برپا خواهد شد.

نجمی در پایان متذکر شد: در این نمایشگاه غرفه‌های مختلفی مانند غرفه مشاوره، آثار هنری، اجرای سرود ناشنوایان، دستاوردهای اقتصاد مقاومتی، محصولات عفاف و حجاب و قرآنی و شهدای زن برپا می‌شود.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32