کد خبر: 3408
15/08/11 - 7:55 ق.ظ

کتاب «عفاف و حجاب» با موضوع بررسی حجاب و تأثیرش بر آرامش افراد در جامعه در انتشارات شهید آوینی منتشر شد.

به گزارش پایگاه خبری حجاب زینب اختری نویسنده کتاب عفاف و حجاب در گفتگو با خبرنگار حوزه ادبیات گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با اشاره به اینکه کتاب «عفاف و حجاب» نتیجه ۴۰ ساعت کارگاه آموزشی است اظهار داشت: مخاطبان این کتاب دانشجویان، دانش‌آموزان دبیرستانی و دبیران مدارس ابتدایی هستند.

وی بیان کرد: این کتاب یک نگاه جدید را نسبت به مسئله عفاف و حجاب و تأثیر مستقیم آن بر مغز، هیجانات و تصمیم‌گیری دارد و همچنین در این کتاب از مقالات برتر آی.اس.آی و علوم اعصاب استفاده شده است.

اختری ادامه داد: کتاب عفاف و حجاب به وسیله انتشارات مؤسسه فرهنگی و هنری شهید آوینی و در ۲۱۹ صفحه به چاپ رسیده است.

وی با بیان اینکه در این کتاب با استفاده از علوم پزشکی حکمت عفاف و حجاب را ثابت کرده است، افزود: این کتاب دو بخش دارد که بخش اول آن مربوط به علوم اعصاب و روان و تأثیر مستقیم عفاف زن و مرد و بر اعصاب و آرامش‌شان و بخش دوم آن محسنات عفاف و خویشتن داری از منظر روایات و احادیث اهل بیت است.

اختری در پایان یادآور شد: چاپ اول این کتاب فروردین امسال با تیراژ ۱۰۰ هزار جلد بود که به علت استقبال فراوان مردم چاپ دوم این کتاب در خردادماه با تیراژ ۱۰۰۰ جلد در اختیار مردم قرار گرفته و تا هم‌اکنون ۵۰۰ جلد از این کتاب به فروش رسیده‌ است.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32