کد خبر: 3380
15/08/09 - 6:28 ق.ظ

دبیر کل جبهه حجاب کشور حجاب را امنیتی‌ترین مسئله جمهوری اسلامی ایران دانست.

حجت‌الاسلام و المسلمین محمد محسن دعایی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری حجاب با اشاره به تهاجم فرهنگی دشمن، اظهار داشت: تمام نظام سلطه و دشمنان قسم‌خورده ما به یک جمع‌بندی رسیده‌اند که اگر موفق بشوند حیا و عفاف و حجاب را در جمهوری اسلامی را به زمین بزنند جمهوری اسلامی را از حیث ادعای دین‌داری و مدیریت فرهنگی و اخلاقی به زمین زده‌اند.

دبیر کل جبهه حجاب بابیان اینکه تمام فشار تبلیغی و ترویجی خود را برای ترویج سبک زندگی فاقد حیا و عفت در ایران سرمایه‌گذاری کرده‌اند، افزود: متأسفانه در جبهه مقابل و جمهوری اسلامی هیچ حرکت ویژه‌ای در مقابل غارت این سرمایه انسانی دختر‌ها و زن‌های نظام و دفاع از کرامت زن مسلمان انجام‌نشده است.

وی ضمن تأکید بر اینکه مسئلهٔ حجاب و عفاف سیاسی‌ترین و امنیتی‌ترین مقولهٔ فرهنگی جمهوری اسلامی ایران است، خاطرنشان کرد: از مقولهٔ دیگری قائل به این معنا هستیم که حجاب نباید سیاسی شود.

حجت‌الاسلام دعایی با اشاره به اینکه حجاب نباید ابزاری برای گروه‌ها و احزاب سیاسی شود، افزود: سیاستمداران نباید برای رأی جمع کردن به قشرهای خاکستری بی‌توجه به حجاب روی خوش نشان دهند و یا افرادی که بخواهند رقیب را به زمین بزنند روی بی‌توجهی او به حجاب دست بگذارند و یک ارزش انسانی والا و یک آموزه قرآنی و فاطمی را ملعبه بازی‌های چندش‌آور سیاسی خود قرار دهند.

دبیر کل جبهه حجاب با تأکید بر اینکه از حجاب مسئله‌ای امنیتی است که نباید از آن استفاده س سیاسی کرد، تصریح کرد: این حیث باید این مسئله از نگاه سیاسی حرفه‌ای بیرون بیاید ولی از حیث دیگر باید بالا‌ترین توجه یک مسئله سیاسی و امنیتی در سطح کلان نظام به آن بشود.

وی ضمن تأکید بر اینکه نیروی انتظامی مظلوم‌ترین ارگان جمهوری اسلامی ایران در عمل به وظایف مسلم قانونی خود در این محوراست، افزود: مصوبه ۴۲۷ شورای انقلاب فرهنگی حدود ۳۰۰ مصوبه را برای ۳ الی ۴ ارگان کشور مشخص می‌کند.

حجت‌الاسلام دعایی بابیان اینکه قانون‌ها و تکالیف دیگری را برای همه مثل خود حفظ حجاب و حیا و حدود شرعی تعیین می‌کند اما اغلب این وظایف روی زمین مانده و به شکل سطحی و جلسه‌ای به آن عمل می‌شود.

دبیر کل جبهه حجاب گفت: تنها یک ارگان در نظام طبق نص صریح قانون برای مقابله با قانون‌شکنان و آن‌هایی که قانون را زیر پا می‌گزارند وظایف قانونی خود را عمل می‌کند و مورد بی‌مهری برخی از مسئولان ارشد و هتک حرمت برخی از افراد دلسوز این ارگان قرار می‌گیرند.

حجت‌الاسلام دعایی خاطرنشان کرد: باید از یک‌سو از مظلومیت نیروی انتظامی دفاع کنیم از یک‌سو و از یک‌سو دیگر برای بهسازی روش‌های مدیریت جرم می‌شود به آن‌ها مشاوره داد و کمک کرد که یک‌تنه در برابر دنیای استکبار در این حوزه ایستاده‌اند بهتر بتوانند وظایف قانونی خود را عمل کنند.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32